*Μόλις μια ισοπαλία στα τελευταία 10 ματς ανάμεσα στις δύο ομάδες.

Δείτε εδώ όλα τα ματς στο κουπόνι πάμε στοιχημα σήμερα, Σάββατο 08/06!

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Νάσβιλ. Το 0-1 ο Χιλ στο 18’, το 0-2 έκανε ο Μπαϊρακτάρεβιτς στο 51’. Μείωσε το Νάσβιλ στο 80’ με πέναλτι του Μουχτάρ.

Πήρε σπουδαία νίκη την περασμένη εβδομάδα εκτός έδρας κόντρα στο Νάσβιλ, ωστόσο δεν την άξιζε. Ισορροπημένο το πρώτο ημίχρονο, το γκολ ήρθε για τη Νιου Ίνγκλαντ, αλλά το Νάσβιλ είχε τις στιγμές του. Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε με δεύτερο γκολ απ’ το πουθενά για τη Νιου Ίνγκλαντ, αλλά η συνέχεια ανήκε ολοκληρωτικά στο Νάσβιλ, που είχε χαμένο πέναλτι και πολλές κλασικές ευκαιρίες, αλλά δεν είχε στόχο. Μείωσε στο τέλος, πίεσε για την ισοφάριση, την άξιζε, αλλά δεν τη βρήκε ποτέ. Επιστροφή στις νίκες για τη Νιου Ίνγκλαντ έπειτα από τρεις διαδοχικές ήττες, οι δύο εντός έδρας κόντρα σε Νέα Υόρκη Σίτι (0-1) και Φιλαδέλφεια (0-3). Μετρά ρεκόρ 3-1-7 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την τελευταία θέση της Ανατολής με συνολικό ρεκόρ 3-1-10. Επιστρέφει ο Κέσλερ (Αμυντικός, 12).

ΝΙΟΥ ΙΝΓΚΛΑΝΤ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 6/11 Under 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 6/10 NG σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί του Ορλάντο. Το γκολ ο Τόλκιν στο 38’.

Εκμεταλλεύτηκε την έδρα της την περασμένη εβδομάδα, πήρε ζόρικη νίκη κόντρα στο Ορλάντο. Ισορροπημένο το ματς στο πρώτο ημίχρονο, λίγες οι φάσεις, η Νέα Υόρκη βρήκε το γκολ στο 38’. Στο δεύτερο μέρος το Ορλάντο πίεσε, πήρε την μπάλα στα πόδια του, ήταν πιο επικίνδυνο, αλλά δεν κατάφερε να βρει μεγάλες στιγμές. Ακόμη μια νίκη για τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, ήταν η τέταρτη νίκη στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές (4-0-1), οι τρεις σημειώθηκαν εντός έδρας. Μετρούν ρεκόρ 4-1-2 στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές, είναι στην τέταρτη θέση της Ανατολής. Με διακυμάνσεις εκτός έδρας η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς, μετρά ρεκόρ 2-2-2 στις τελευταίες έξι εξόδους.

▶️ Δες το BET BUILDER προγνωστικό για τον αγώνα Νιου Ίνγκλαντ – Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς από τους Betarades!