Μόλις μια νίκη πήρε το Τορόντο στα τελευταία 10 ματς κόντρα στο Ορλάντο ανεξαρτήτως έδρας (1-2-7).

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Μόντρεαλ. Το 1-0 ήρθε απ’ τον Τόγιε στο 16’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Τόρες με πέναλτι στο 22’. Το 2-1 ήρθε απ’ τον Λάσιτερ στο 88’, το τελικό 2-2 ήρθε απ’ τον Ανγκούλο στις καθυστερήσεις για το Ορλάντο.

Έσωσε την κατάσταση με γκολ στο φινάλε την περασμένη εβδομάδα στο εκτός έδρας ματς με το Μόντρεαλ. Τραγικό το πρώτο ημίχρονο, χαμηλό επίπεδο ποδοσφαίρου, οι ομάδες σκόραραν από μια φορά χωρίς να το αξίζουν. Στο δεύτερο 45λεπτο το Μόντρεαλ ήταν ανώτερο, σκόραρε στο 88’ και έδειχνε ικανό να πάρει τη νίκη, ωστόσο ήταν απρόσεκτο στο φινάλε και ισοφαρίστηκε απ’ τον Ανγκούλο. Τέταρτη σερί αγωνιστική που δε χάνει το Ορλάντο, ερχόταν απ’ το εκτός έδρας 3-2 επί της Ουάσινγκτον, νωρίτερα είχε εντός έδρας 1-1 με τη Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς και το εντός έδρας 2-0 επί του Όστιν. Μετρά ρεκόρ 2-3-3, με 9 πόντους είναι στην 12η θέση της Ανατολής.

ΟΡΛΑΝΤΟ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 3/5 Under 2.5.

*Έρχεται από 3/5 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 1-0 επί της Νιου Ίνγκλαντ. Το γκολ ο Οβούσου στο 66’, χαμένο πέναλτι για το Τορόντο στο 76’.

Τρεις σερί ήττες ήταν πολλές για το Τορόντο, που την περασμένη εβδομάδα επέστρεψε στις επιτυχίες. Υποδέχτηκε τη Νιου Ίνγκλαντ και ζορίστηκε πάρα πολύ, ο αντίπαλος ήταν ανταγωνιστικός στο μεγαλύτερο κομμάτι, είχε φάσεις για να σκοράρει στο πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο μέρος το Τορόντο προηγήθηκε νωρίς και στη συνέχεια είχε χαμένο πέναλτι, η Νιου Ίνγκλαντ πίεσε μέχρι το φινάλε, άξιζε ένα γκολ και τουλάχιστον την ισοπαλία. Επιστροφή στις νίκες έπειτα από τρεις σερί ήττες για την ομάδα απ’ τον Καναδά, στις οποίες δέχτηκε συνολικά 10 γκολ! Με 13 πόντους είναι πέμπτο στην Ανατολή. Επιστρέφει ο Λονγκ (Αμυντικός, 8).