* Η Μποέμιανς είναι αήττητη στα 5 από τα 6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της απέναντι στην Γιάμπλονετς.

* Η Μποέμιανς έχει κρατήσει ανέπαφη την εστία της στα 3 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της απέναντι στην Γιάμπλονετς.

Α’ Γύρος: Γιάμπλονετς – Μποέμιανς: 2-2

ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά την εντός έδρας νίκη εναντίον της Καρβινά με 3-0, βρίσκεται στην 11η θέση της βαθμολογίας με 18 βαθμούς. Παραμένει εκτός ο Χούλκα, ενώ δε θα αγωνιστούν και οι Κρχ και Όσμαντσικ. Αμφίβολοι οι Βόντρα και Μπεντέρκα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Εντός έδρας νίκη απέναντι στην Καρβινά (3-0). Μπήκε δυνατά στο ματς, κάνοντας το 2-0 μόλις στο 24′. Στο δεύτερο ημίχρονο έκανε διαχείριση, αφού η Καρβινά δεν μπορούσε να απειλήσει και στο 81′ έβαλε και το κερασάκι στην τούρτα, διαμορφώνοντας έτσι το τελικό 3-0.

ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

* 7/9 τελευταία εντός έδρας ματς με G/G (δες το στην Bet365).

* 3/3 τελευταία ματς με Over 2.5.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

+21. Υπάρχει κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, παρακαλούμε παίξτε υπεύθυνα. Γραμμή βοήθειας: 210 9237777

ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά την εντός έδρας ήττα απέναντι στην Μπόλεσλαβ με 0-1, μετράει 9 σερί αγωνιστικές χωρίς νίκη. Βρίσκεται στην 13η θέση της βαθμολογίας με 13 βαθμούς. Πιο συγκεκριμένα, έχει να κερδίσει από το Σεπτέμβριο, ενώ την Πέμπτη έχει και ευρωπαϊκές υποχρεώσεις απέναντι στην Κλουζ για το Κόνφερενς. Παραμένει εκτός ο Πλέστιλ, όπως και ο Κουμπίστα, που συμπλήρωσε κάρτες. Αμφίβολος ο Στέπανεκ.

Προηγούμενο παιχνίδι: Εντός έδρας ήττα εναντίον της Μπόλεσλαβ (0-1). Η αλήθεια είναι ότι ήταν καλύτερη, κάνοντας πολλές ευκαιρίες και στα 2 ημίχρονα, αλλά δεν ήταν αποτελεσματική και έτσι τιμωρήθηκε στο 51′.