*23η αγωνιστική

*6/8 under 2,5 τα μεταξύ τους παιχνίδια, 4/4 σε αυτό το γήπεδο.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ

Προηγούμενο ματς: Η Κόλτσεστερ έχασε 2-1 εκτός έδρας από την Ρέξαμ, αν και έπαιζε για περίπου 65 λεπτά με παίκτη περισσότερο! Βρέθηκε πίσω στο σκορ νωρίς, με τέρμα του Λι μόλις στο τέταρτο λεπτό, αλλά στο 26’ απέκτησε αριθμητικό πλεονέκτημα. Όμως όχι απλά δεν το εκμεταλλεύτηκε, δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, από αυτογκόλ του Μίτσελ στο 69’, με τον Φεβριέ να μειώνει στο τελικό σκορ στο 89ο λεπτό.

Η Κόλτσεστερ έχασε και από την Ρέξαμ με 2-1 εκτός έδρας, γνωρίζοντας πέμπτη συνεχόμενη της ήττα, όσες έχει συνεχόμενα και στο πρωτάθλημα, εκεί που δεν κερδίζει εδώ και έξι αγωνιστικές.

Οι δύο εξ αυτών μάλιστα των ηττών όχι απλά είναι στο γήπεδό της, ήρθαν με τέσσερα γκολ παθητικό η καθεμία! Και γενικώς στο γήπεδό της έχει τρεις σερί ήττες.

Είναι πάρα πολύ χαμηλά βαθμολογικά, στην τελευταία θέση παραμονής, αλλά με μικρή απόσταση ασφαλείας, καθώς είναι στο +5 από την ζώνη του υποβιβασμού. Όμως έχει παίξει και δύο αγώνες παραπάνω από την Φόρεστ Γκριν που είναι εντός αυτής!

Κόλτσεστερ Στατιστικά

*Πέντε συνεχόμενα over 2,5

*9/14 G/G εντός έδρας στο πρωτάθλημα

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΣΑΛΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: H Σάλφορντ έφερε 0-0 εντός έδρας με την Γουίμπλεντον, σε ένα παιχνίδι που είχε αρκετές φάσεις και για τις δύο ομάδες, με την αντίπαλο της σαφώς πιο επιθετική και απειλητική.

Η Σάλφορντ έφερε 0-0 εντός έδρας με την Γουίμπλεντον, με την εμφάνιση της να είναι τέτοια που μάλλον ικανοποιημένη πρέπει να αισθάνεται με τον βαθμό.

Αυτή ήταν η τέταρτη της ισοπαλία στους εφτά τελευταίους αγώνες, διάστημα στο οποίο δεν έχει πετύχει καμία νίκη. Πάντως μακριά από την έδρα της έχει μόνο μία νίκη, αλλά και μόλις μία ήττα, στα πέντε τελευταία παιχνίδια της.

Φυσιολογικά λοιπόν είναι πάντα στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, πλησιάζοντας όλο και πιο κοντά στη ζώνη του υποβιβασμού, αν και είναι στο +8 από αυτήν.