Bet365: Πλήθος αγορών στο Σάντος – Γκρέμιο (10/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, Σάντος και Γκρέμιο θα αναμετρηθούν για την 25η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Βραζιλίας, και η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Σάντος – Γκρέμιο στην Bet365

Ισοπαλία ήρθε για την Σάντος εντός έδρας (1-1) την περασμένη αγωνιστική, κόντρα στην Σάο Πάολο. Κατά την διάρκεια του αγώνα πήρε πρώτη το προβάδισμα, με τον Σάντσες να βάζει γκολ στο πέμπτο κιόλας λεπτό. Προσπάθησε να κρατήσει το κεφάλι στο σκορ, όμως οι γηπεδούχοι κέρδισαν πέναλτι που εκτέλεσαν επιτυχώς επιτυχώς στο 35΄. Στον βαθμολογικό πίνακα, βρίσκεται στην 16η θέση, με 25 βαθμούς.

Στο 2-2 έμεινε η Γκρέμιο, απέναντι από την Κουιάμπα εντός έδρας. Οι γηπεδούχοι έκαναν αισθητή την παρουσία τους δημιουργώντας αρκετές ευκαιρίες συνολικά. Έμειναν πίσω στο σκορ στο 23′ ωστόσο βρήκαν τα πατήματά τους, με τον Άλισον να φέρνει το παιχνίδι στα ίσια στο 52′. Δέχτηκαν και πάλι γκολ στο 79′, με τον Άλισον ξανά να απαντά με ισοφάριση. Έφτασε τους 23 βαθμούς, κατακτώντας την 17η θέση.

Με γνώμονα τις αποδόσεις της bet365, τον πρώτο λόγο για νίκη στο ματς έχει η Σάντος. Ειδικότερα, ο άσος βρίσκεται στο 2.62 , η ισοπαλία στο 3.10 , και το διπλό στο 2.70 .

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.