Bet365: Φινλανδία – Ουκρανία με κορυφαίες αγορές (09/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 19:00, η Φινλανδία φιλοξενεί την Ουκρανία για τα προκριματικά του Μουντιάλ. Η Βet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Φιλανδία – Ουκρανία στην Bet365

Με 2-0 έχασε η Φινλανδία, κόντρα στην Γαλλία εκτός έδρας την προηγούμενη αγωνιστική των προκριματικών του Παγκόσμιου Κυπέλλου. Μπόρεσε να κρατηθεί όρθια μέχρι τα μισά του πρώτου ημιχρόνου, αλλά τελικά δεν σημείωσε ούτε μια ευκαιρία στην εστία των ”τρικολόρ”. Το πρώτο τέρμα ήρθε 25΄, και λίγο αργότερα, στο 53ο λεπτό, σημειώθηκε και το δεύτερο. Πέντε πόντους μετράει αυτή την στιγμή, παραμένοντας στην 3η θέση στον όμιλο.

Ισοπαλία σημείωσε η Ουκρανία μέσα στην έδρα της, απέναντι από την Γαλλία (1-1). Δεύτερο σερί “Χ” για την ομάδα στα προκριματικά Μουντιάλ. Ο Σαπαρένκο πήρε το προβάδισμα από το 44΄, με τους φιλοξενούμενους μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου να δίνουν απάντηση (51′). Στον βαθμολογικό πίνακα, βρίσκεται -7 βαθμούς από την Γαλλία, στην 2η θέση. Επίσης, προ ολίγων ημερών ξανάδε το 1-1 σε φιλικό με την Τσεχία εκτός έδρας.

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, προβάδισμα στο ματς έχει η Ουκρανία. Πιο ειδικά, ο άσος προσφέρεται στο 4.00, το ”Χ” στο 2.00, και το διπλό στο 3.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.