Bet365: Αγγλία – Ουγγαρία με κορυφαίες αγορές (12/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, Αγγλία και Ουγγαρία μάχονται για τα προκριματικά του Παγκοσμίου Κυπέλλου, με την bet365, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Αγγλία – Ουγγαρία στην Bet365

Θριαμβευτική νίκη για την Αγγλία, κόντρα στην Ανδόρα, με το 0-5 εκτός έδρας. Σε πλήρη αγωνιστική φόρμα φάνηκε η ομάδα, αντιμετωπίζοντας αποτελεσματικά τους γηπεδούχους από το πρώτο ημίχρονο, ανοίγοντας λογαριασμό στο 17΄, με γκολ του Τσίλγουελ. Ο Σακά (40΄) και ο Έιμπραχαμ (59΄), διεύρυναν το σκορ, διαμορφώνοντας το 3-0. Στο 79΄ ο Γουόρντ-Πράουζ αύξησε ακόμη παραπάνω τη διαφορά, με τον Γκρίλις στο 86΄ να βάζει το τελικό νικητήριο γκολ. Την κορυφή έχει κατακτήσει η ομάδα, με 19 βαθμούς, στο +4 από τη δεύτερη Αλβανία.

Με 0-1 συνέχισε η Ουγγαρία, χάνοντας από την Αλβανία εντός έδρας. Η ομάδα, δεν κατάφερε να μετρήσει νίκη απέναντι από τους φιλοξενούμενους, με αποτέλεσμα, να μείνει στην 4η θέση, πλησιάζοντας τους 10 πόντους. Ο αγώνας, κρατήθηκε στο ”Χ” ως το 80΄, με τον Μπρόγια να βρίσκει τα δίχτυα και να ανοίγει το σκορ. Οι γηπεδούχοι προσπάθησαν να πάρουν έστω τον βαθμό, απειλώντας ωστόσο σε ελάχιστες φάσεις τα δίχτυα των αντιπάλων.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, οι δύο ομάδες έχουν μεγάλη διαφορά μεταξύ τους με την Αγγλία να υπερτερεί για νίκη. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.16, το ”Χ” στο 7.00, και το διπλό στο 15.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια της Αγγλίας, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα τέρματα (στο 1.70 το Over 2.5)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις τελευταίους αγώνες της Ουγγαρίας, το 1ο ημίχρονο έληξε με ισοπαλία (στο 3.40 το 1ο ημίχρονο ”Χ”)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.