*9η αγωνιστική του Απερτούρα.

*No Goal τα 5/6 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 με την Κερέταρο, για το πρωτάθλημα. Πήρε προβάδισμα με το πέναλτι του Ερνάντες στο 56′, για να δεχθεί την ισοφάριση στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Δεν έχει πανηγυρίσει κάποια νίκη εδώ και επτά παιχνίδια η Ατλέτικο Σαν Λουίς, σε ένα σερί όπου και μετράει πέντε ισοπαλίες και δυο ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρέ Ζαρντίν φιλοξενήθηκε από τη Κερέταρο, στο μεταξύ τους ντέρμπι, με την οποία αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1. Ήταν ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο και πήρε προβάδισμα με πέναλτι στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, όμως στη συνέχεια έριξε την απόδοση της και δέχθηκε την ισοφάριση στο φινάλε. Παραμένει έτσι αρκετά χαμηλά, με μόλις οκτώ βαθμούς σε εννέα αγωνιστικές. Χωρίς νίκη στα έξι πιο πρόσφατα εντός της (0-2-4), στο πρωτάθλημα.

Ατλέτικο Σαν Λουίς Στατιστικά

*Goal/Goal τα τρία τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal και Over 2.5 τα 4/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΠΟΥΜΑΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-3 από την Κλαμπ Αμέρικα, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 38′, δέχθηκε δεύτερο τέρμα στο 57′, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στο 78ο λεπτό.

Μετά από έξι παιχνίδια, στα οποία είχε μια νίκη και πέντε ισοπαλίες, η Πούμας υπέστη και πάλι την ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντρές Λιγίνι υποδέχθηκε την Κλαμπ Αμέρικα, στο μεταξύ τους ντέρμπι, από την οποία και ηττήθηκε με 0-3. Βρέθηκε πίσω μετά από ένα κάκιστο πρώτο ημίχρονο, ενώ στο δεύτερο παρότι προσπάθησε να γίνει πιο επιθετική, αντί να αλλάξει την εις βάρος της κατάσταση, δέχθηκε ακόμη δυο τέρματα και έμεινε με άδεια χέρια. Βρίσκεται έτσι αρκετά χαμηλά και σε ισοβαθμία με την αποψινή της αντίπαλο. Χωρίς διπλό εδώ και έξι εξόδους, έχοντας από τρεις ισοπαλίες και ήττες.