Bet365: Γιουβέντους – Ρόμα με κορυφαίες αγορές (17/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 21:45, Γιουβέντους και Ρόμα κοντράρονται για την 8η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Ιταλίας. Η Bet365 διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Γιουβέντους – Ρόμα στην Bet365

Σερί νικών έχει η Γιουβέντους, που έκανε την τρίτη συνεχόμενη επικρατώντας για επί της Τορίνο εκτός έδρας, με αποτέλεσμα 0-1. Έτσι ανέβηκε στην έβδομη θέση, με 11 βαθμούς. Η “Γηραιά Κυρία” μπήκε πιο δυνατά στο πρώτο ημίχρονο, απειλώντας ανά τακτά χρονικά διαστήματα τους γηπεδούχους, δημιουργώντας μεν φάσεις αδυνατώντας όμως να σκοράρει. Στην συνέχεια του αγώνα αύξησε ακόμη περισσότερο τον ρυθμό της, με τον Λοκατέλι να λυτρώνει την ομάδα στο 86΄.

Τρίποντο πήρε η Ρόμα, κόντρα στην Έμπολι, γράφοντας το 2-0 εντός έδρας. Η ομάδα του Ζοζέ Μουρίνιο ήταν πιο διεκδικητική στο μεγαλύτερο μέρος του ματς, που κινήθηκε σε γρήγορους ρυθμούς. Σε φόρμα ήταν ο Πελεγκρίνι, που σκόραρε το πρώτο γκολ στο 42΄, με τον Μικιταριάν να συμπληρώνει ακόμη ένα τέρμα στο 48΄. Έχει φτάσει πια τους 15 βαθμούς, στο -6 από την κορυφή, πατώντας στην 4η θέση.

Κρίνοντας από τις αποδόσεις της bet365, φαβορί για τη νίκη είναι η Γιουβέντους. Πιο ειδικά, ο άσος προσφέρεται στο 1.85, η ισοπαλία στο 3.80, και το διπλό στο 4.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.