Stoiximan: Νάπολι – Ίντερ με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την 18η αγωνιστική της Serie A, η Νάπολι υποδέχεται την Ίντερ (21:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Νάπολι – Ίντερ στο Stoiximan

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Νάπολι, μετά από οκτώ αναμετρήσεις και με απολογισμό πέντε ισοπαλίες και τρεις ήττες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Τζενάρο Γκατούσο φιλοξενήθηκε από τη Σασουόλο, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο 29ο λεπτό, για να ισοφαρίσει αρχικά με τον Άλαν στο 57′ και να κάνει την ανατροπή με το αυτογκόλ του Πέδρο Ομπιάνγκ, στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G. Τρεις νίκες, δυο ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Αήττητη παραμένει εδώ και δέκα αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα η Ίντερ, έχοντας απολογισμό επτά νίκες και τρεις ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Αντόνιο Κόντε υποδέχθηκε τη Τζένοα, την οποία και “συνέτριψε” με το εντυπωσιακό 4-0. Τα τέρματα των Λουκάκου (31′, 71′), Γκαγκλιαρντίνι (32′) και Εσπόσιτο (πεν. 64′) ήταν και αυτά που της χάρισαν τους τρεις βαθμούς της νίκης σε αυτή την αναμέτρηση. Στα δέκα από τα δώδεκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Επυά νίκες και μια ισοπαλία ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.