Stoiximan: Μίλαν – Τορίνο με πλήθος αγορών

Ανανεώθηκε:
stoiximan bonus

Για την προημιτελική φάση του Coppa Italia, η Μίλαν υποδέχεται την Τορίνο (21:45) και το Stoiximan την προσφέρει με πλήθος αγορών και 0% γκανιότα*.

Μίλαν – Τορίνο στο Stoiximan

Αήττητη παραμένει εδώ και πέντε αναμετρήσεις η Μίλαν, μετρώντας τέσσερις νίκες και μια ισοπαλία, σε όλες τις διοργανώσεις. Την Παρασκευή, η ομάδα του Στέφανο Πιόλι φιλοξενήθηκε από τη Μπρέσια, για τη Serie A, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 0-1. Το τέρμα που σημείωσε ο Ρέμπιτς στο 71ο λεπτό, στάθηκε αρκετό για να κρίνει και την αναμέτρηση. Αυτή ήταν και η τέταρτη διαδοχική της νίκη. Στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G. Τέσσερις νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, μένοντας αήττητη στα πέντε πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (2-3-0).

Από τη δεύτερη διαδοχική της ήττα σε όλες τις διοργανώσεις προέρχεται η Ουντινέζε, μετά και από εκείνη κόντρα στη Σασουόλο (2-1 εκτός). Το Σάββατο, η ομάδα του Βάλτερ Ματσάρι υποδέχθηκε την Αταλάντα, για τη Serie A, από την οποία και ηττήθηκε με το βαρύ 0-7. Βρέθηκε πίσω με τρία τέρματα από το πρώτο ημίχρονο, για να δεχθεί ακόμη τέσσερα στο δεύτερο. Στα πέντε από τα οκτώ τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Πέντε νίκες, δυο ισοπαλίες και έξι ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, τη φετινή σεζόν, έχοντας ηττηθεί μια φορά στις πέντε πιο πρόσφατες εξόδους της (3-1-1).

*Αφορά το στοίχημα «Νικητής Αγώνα», πριν την έναρξη του παιχνιδιού. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια.