Pamestoixima.gr: Μονακό – Μονπελιέ με πλήθος επιλογών

Ανανεώθηκε:
pamestoixima

Για την 25η αγωνιστική της Ligue 1, η Μονακό υποδέχεται τη Μονπελιέ (21:45) και το Pamestoixima.gr διαθέτει την αναμέτρηση με πλήθος επιλογών.

Μονακό – Μονπελιέ στο Pamestoixima.gr

Τη δεύτερη διαδοχική της νίκη στο πρωτάθλημα πανηγύρισε η Μονακό, μετά και από εκείνη κόντρα στην Ανζέ (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ρομπέρτ Μορένο φιλοξενήθηκε από την Αμιάν, στην έδρα της οποίας επικράτησε με 1-2. Παρότι βρέθηκε πίσω στο ένατο λεπτό, κατάφερε εν τέλει να κάνει την ανατροπή με τα τέρματα των Μπεν Γεντέρ (85′) και Σλιμανί (90’+3). Στα έξι από τα επτά τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε G/G και Over 2.5. Επτά νίκες, μια ισοπαλία και τέσσερις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας ηττηθεί στα δυο από τα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (1-0-2).

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για τη Μονπελιέ, μετά από δυο αναμετρήσεις και με απολογισμό μια ισοπαλία και μια ήττα. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Μισέλ ντερ Ζακαριάν υποδέχθηκε τη Σεντ Ετιέν, της οποίας και επικράτησε με 1-0, παρότι αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερο, μετά και την αποβολή του Σαμπιά (41′). Το τέρμα που σημείωσε ο Ντελόρτ στο 25ο λεπτό, ήταν και αυτό που έκρινε την αναμέτρηση. Στα οκτώ από τα δέκα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Μια νίκη, πέντε ισοπαλίες και πέντε ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ. Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ. Η συμμετοχή σε τυχερά παίγνια επιτρέπεται μόνο σε άτομα άνω των 21 ετών. Η συχνή συμμετοχή ενέχει κινδύνους εθισμού και απώλειας περιουσίας. Γραμμή στήριξης: 1114