*Με Over 2.5 γκολ έληξαν τα 4/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με Goal/Goal ολοκληρώθηκαν τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα σημερινά προγνωστικά στοιχήματος

Ο’ΧΙΓΚΙΝΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα εναντίον της Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε με σκορ 1-0, στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το μοναδικό γκολ της αναμέτρησης σκόραρε ο Πένα στο 36’.

Δεύτερη σερί ήττα για την Ο’Χίγκινς που πάλεψε παρ’ όλα αυτά. Δημιούργησε ευκαιρίες και απείλησε τόσο στο πρώτο, όσο και στο δεύτερο ημίχρονο, όμως δεν μπόρεσε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα. Αμυντικά πιέστηκε έντονα, υποκύπτοντας από το πρώτο ημίχρονο.

Αντίδραση θέλει να βγάλει ύστερα από τις διαδοχικές ήττες, επιστρέφοντας στα θετικά αποτελέσματα. Έχει το πλεονέκτημα έδρας και φιλοξενεί την πρωτοπόρο Ντεπόρτες Ικίκε. Έχει αφήσει σε γενικές γραμμές θετικά στοιχεία σε ότι αφορά τη μεσοεπιθετική της γραμμή, όμως απέτυχε να σκοράρει στα δύο πρόσφατα παιχνίδια της. Από την άλλη δεν είναι σταθερή αμυντικά, αφού ελάχιστες είναι οι περιπτώσεις στις οποίες δεν δέχθηκε γκολ από την αρχή της σεζόν.

Ο’Χίγκινς Στατιστικά

*Με No Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΝΤΕΠΟΡΤΕΣ ΙΚΙΚΕ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Κομπρεσάλ με σκορ 1-0, στα πλαίσια της 5ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες πέτυχε ο Φαρφάν στο 52’.

Ακόμα μία εξαιρετική εμφάνιση και ακόμη ένα νικηφόρο αποτέλεσμα για τη Ντεπόρτες Ικίκε. Είχε τον έλεγχο του ματς, δημιούργησε πολλές ευκαιρίες και κατάφερε να προηγηθεί με την έναρξη της επανάληψης, διατηρώντας το υπέρ της προβάδισμα ως το τελευταίο σφύριγμα.

Συνέχεια στο τρομερό ξεκίνημα που έχει κάνει στη σεζόν θέλει να δώσει, διατηρώντας το αήττητο σερί της και παραμένοντας στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Είναι σε εξαιρετική κατάσταση, μοιάζει πραγματικά ασταμάτητη επιθετικά, αφού σκοράρει με συνέπεια σε όλες τις αναμετρήσεις της. Από την άλλη είναι επιρρεπής στα μετόπισθεν, καθώς παραμελεί μονίμως τα καθήκοντά της, με αποτέλεσμα να δέχεται εύκολα γκολ.