* 2/3  στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια ήταν under 2.5 .

* goal/goal  τα 2/3 τελευταία παιχνίδια των δυο ομάδων.

*Α΄ Γύρος: Χιούστον – Νάσβιλ 2-0.

ΝΑΣΒΙΛ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Ισόπαλη αναδείχθηκε με σκορ 1-1 εκτός έδρας απέναντι στην Όστιν, σκορ ημιχρόνου 0-0, στην επανάληψη το σκορ άνοιξε για τους φιλοξενούμενους ο Μούκχταρ στο 56΄ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι, για να ισοφαρίσουν οι γηπεδούχοι με τον Ντριούσι στο 61΄ για το τελικό 1-1.

2η σερί ισοπαλία για την Νάσβιλ, η ομάδα του Σμίθ μετά την ισοπαλία με 1-1 εκτός έδρας απέναντι στην Όστιν και κάπως έτσι έφτασε τους 47 βαθμούς και την 4η θέση βρέθηκε μα αυτά και με αυτά στο +4 από την 8η θέση που βρίσκεται η Σόλτ Λεικ. Το παλεύει και για την 3η θέση που βρίσκεται το Ντάλας. Σχετικά με την αναμέτρηση τώρα η Νάσβιλ ήταν ανώτερη από τους γηπεδούχους στο πρώτο ημίχρονο χωρίς όμως να βρει κάποιο τέρμα για να προηγηθεί, στην επανάληψη πήρε το προβάδισμα με πέναλτι που κέρδισε και εκτέλεσε εύστοχα ο Μούκχταρ. Δυστυχώς δεν μπόρεσε να κρατήσει για πολύ το προβάδισμα της και οι γηπεδούχοι θα βρουν την ισοφάριση στο 61′ με τον Ντριούσι με το 1-1 να μένει ως το τέλος και να παίρνει τον έναν βαθμό. Το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζει ο Σμίθ είναι η συμμετοχή του Γοντόι που είναι εξαιρετικά αμφίβολος.

Νάσβιλ Στατιστικά

*4/5 παιχνίδια τελευταία με goal/goal.

*3/5 αναμετρήσεις με over 2.5 γκολ.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΤΙΝΑΜΟ ΧΙΟΥΣΤΟΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα με 3-1 απέναντι στο Λος Άντζελες, το σκορ άνοιξε για τους γηπεδούχους μόλις στο 8ο λεπτό ο Κάρλος Βέλα με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι για να φέρουν το παιχνίδι στα ίσα οι φιλοξενούμενοι στο 24 με τον Μπάιρντ, λίγο πριν την λήξη του 1ου μέρους το Λος Άντζελες θα βρει και δεύτερο γκολ και πάλι με πέναλτι και πάλι με τον Κάρλος Βέλα, σκορ ημιχρόνου λοιπόν 2-1, στην επανάληψη ένα τέρμα του Χόλινγκσχεντ στο 52΄ διαμόρφωσε το τελικό 3-1.

Παρέμεινε στους 33 βαθμούς και στην 13η θέση της Δυτικής Περιφέρειας το Χιούστον. Ήττα εντός προγράμματος που λέμε αυτή για την αδύναμη Χιούστον απέναντι στο Λος Άντζελες με σκορ 3-1 εκτός έδρας. Στα της αναμέτρησης τώρα η ομάδα του Μπάντι, δέχτηκε γκολ στο 8ο λεπτό μόλις με πέναλτι που εκτέλεσε εύστοχα ο Κάρλος Βέλα στην συνέχεια θα βρει την ισοφάριση στο 24ο λεπτό με τον Μπάιρντ. Δεν θα μπορέσει να κρατήσει το 1-1 για πολύ και θα δεχθεί και δεύτερο γκολ με πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου πάλι με τον Κάρλος Βέλα ξανά με πέναλτι για το 2-1, στο 52ο λεπτό θα γραφτεί ο επίλογος του παιχνιδιού με το 3-1 των γηπεδούχων, γνωρίζοντας ακόμα μια εκτός έδρας νίκη. Σχετικά με το παιχνίδι κόντρα στην Νάσβιλ ο Μπάντι δεν υπολογίζει τον Στέρες ενώ αμφίβολη είναι η συμμετοχή του Ερέρα στο παιχνίδι.