*Έρχονται από τέσσερα σερί μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

➡️ Δείτε όλα τα ματς στο κουπόνι παμε στοιχημα του Σαββάτου (22/06)!

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας ήττα 2-1 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 1-0 ο Φρέι στο 10’, το 2-0 ήρθε στο 21’. Μείωσε το Κολόμπους στο 40’.

Δεν κατάφερε να πάρει αποτέλεσμα την Τετάρτη κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι, παρότι στο δεύτερο μέρος πάλεψε. Στο πρώτο μέρος η Ίντερ ήταν καλύτερη και πιο εύστοχη, αλλά στο δεύτερο 45λεπτο το Κολόμπους πίεσε και είχε φάσεις, άξιζε κάτι παραπάνω. Επιστροφή στις ήττες έπειτα από τέσσερις σερί νίκες κόντρα σε Νέα Υόρκη Σίτι (2-3), Ορλάντο (0-2), Σικάγο (1-3) και Μοντρεάλ (1-3), μετρά ρεκόρ 4-5-2 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές. Συγκεντρώνοντας 27 βαθμούς καταλαμβάνει την 6η θέση της Ανατολικής Περιφέρειας.

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/6 Over 2.5.

*Έρχεται από 5/6 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΑΝΣΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 3-4 κόντρα στο Σολτ Λέικ. Στο 1-2 το ημίχρονο, το Σολτ Λέικ έκανε το 1-3 στο 51’. Μείωσε το Κάνσας στο 70’, αλλά το 2-4 στο 84’ έκρινε το ματς. Στο φινάλε το τελικό 3-4.

Πολύ ευάλωτο ανασταλτικά, δέχτηκε τέσσερα γκολ εντός έδρας την περασμένη Τετάρτη και ηττήθηκε δίκαια απ’ το Σολτ Λέικ. Έχανε καθ’ όλη τη διάρκεια του αγώνα, στο 51’ έγινε το 1-3 που έκρινε οριστικά το ματς, από εκεί και έπειτα το Κάνσας πάλευε με τα… κύματα. Ήταν η ένατη ήττα στις τελευταίες 11 αγωνιστικές (1-1-9), σειρά αγώνων που δέχτηκε με ευκολία πολλά γκολ. Μετρά ρεκόρ 3-3-11 στις τελευταίες 17 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 13η θέση της Δύσης.