Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Ρεν – Ναντ

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 22η αγωνιστική της Ligue 1, η Ρεν υποδέχεται τη Ναντ (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 510+ αγορές!

Ρεν – Ναντ στη Betshop | +21

Αήττητη παρέμεινε για δεύτερο διαδοχικό παιχνίδι η Ρεν, μετά και την εκτός έδρας νίκη που πανηγύρισε επί της Νιμ (0-1). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ζουλέν Στεφάν φιλοξενήθηκε από τη Νις, με την οποία μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και το μεταξύ τους 1-1. Βρέθηκε πίσω στο σκορ με το ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου, για να ισοφαρίσει εν τέλει στο τελικό αποτέλεσμα, με το τέρμα του Ταΐ, εννέα λεπτά πριν το φινάλε. Στα πέντε τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και τρεις ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στα πέντε από τα έξι πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς (5-0-1).

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Ναντ, μετά και την εκτός έδρας νίκη που πανηγύρισε επί της Σεντ Ετιέν (0-2). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κριστιάν Γκουρκίφ υποδέχθηκε τη Μπορντό, από την οποία και ηττήθηκε με 0-1. Αγωνιζόμενη με παίκτη λιγότερο από το 54′, όταν και αποβλήθηκε ο Αντρέι Ζιρότο, είδε την αντίπαλο της να σκοράρει τέσσερα λεπτά πριν το φινάλε και να επικρατεί. Στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε N/G και Under 2.5. Τέσσερις νίκες, μια ισοπαλία και πέντε ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, επικρατώντας στις δυο πιο πρόσφατες εξόδους της.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!