Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Λοριάν – Καέν

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Για την 20η αγωνιστική της Ligue 2, η Λοριάν υποδέχεται την Καέν (21:45) και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 462+ αγορές!

Λοριάν – Καέν στη Betshop | +21

Επιστροφή στα αρνητικά αποτελέσματα για τη Λοριάν, μετά από πέντε διαδοχικές νίκες επί των Νιόρ (4-1 εντός), Σατορού (1-3 εκτός), Γκρενόμπλ (2-1 εντός), Ορλεάν (0-4 εκτός) και Οσέρ (1-0 εντός). Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Κριστόφ Πελισιέ φιλοξενήθηκε από τη Βαλενσιέν, στην έδρα της οποίας γνώρισε την ήττα με 3-0. Βρέθηκε πίσω με πέναλτι στο 14′, δεχόμενη ακόμη δυο τέρματα στα τελευταία λεπτά (83′, 85′), για το τελικό αποτέλεσμα. Στα πέντε από τα έξι τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Over 2.5. Έξι νίκες, μια ισοπαλία και δυο ήττες ο εντός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα, έχοντας επικρατήσει στα τρία πιο πρόσφατα αντίστοιχα ματς.

Για δεύτερο διαδοχικό ματς πρωταθλήματος, μετά και την ήττα από τη Ροντέ (2-1 εκτός), η Καέν δεν κατάφερε να πανηγυρίσει τη νίκη. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Πασκάλ Ντουπράζ υποδέχθηκε την Κλερμόν, με την μοιράστηκε από ένα βαθμό, μετά και τη μεταξύ τους “λευκή” ισοπαλία. Αποτέλεσμα αρνητικό, δεδομένου πως αγωνιζόταν με αριθμητικό πλεονέκτημα από το 53ο λεπτό και έπειτα. Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία της παιχνίδια, σημειώθηκε Under 2.5. Δυο νίκες, τέσσερις ισοπαλίες και τρεις ήττες ο εκτός έδρας απολογισμός της, στο φετινό πρωτάθλημα.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!