*Έρχονται από 9/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε εδώ όλα τα ματς στο κουπόνι πάμε στοιχημα σήμερα, Σάββατο 08/06!

ΚΑΝΣΑΣ

Προηγούμενο ματς: Eκτός έδρας ήττα 3-1 κόντρα στη Μινεσότα. Το 1-0 στο 33’, το 2-0 ήρθε στο 67’ απ’ τον Λουντ, το 3-0 έκανε ο Αριάγα στο 83’. Μείωσε στο 86’ το Κάνσας.

Δεν πατάει καλά, βρίσκεται σε καθοδική πορεία, έρχεται από νέα ήττα την περασμένη εβδομάδα, εκτός έδρας κόντρα στη Μινεσότα. Στο πρώτο ημίχρονο η Μινεσότα δεν έπιασε υψηλά στάνταρ απόδοσης, αλλά βρήκε το γκολ που ήθελε, στο δεύτερο μέρος ήταν πολύ καλύτερη απ’ τον αντίπαλο και με δύο γκολ μέχρι το 67’ “κλείδωσε” οριστικά το παιχνίδι. Δίκαιο το αποτέλεσμα, η Μινεσότα ήταν ανώτερη και πιο αποτελεσματική. Ήταν η έβδομη διαδοχική ήττα και όγδοη στις τελευταίες εννέα αγωνιστικές για το Κάνσας, σειρά αγώνων που δέχτηκε με ευκολία πολλά γκολ. Μετρά ρεκόρ 2-3-9 στις τελευταίες 14 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 14η θέση της Δύσης.

ΚΑΝΣΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 13/16 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 13/16 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΙΑΤΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στο Σολτ Λέικ. Το 1-0 ο Ρούσνακ στο 68’, το 1-1 ήρθε στις καθυστερήσεις απ’ τον Γκόμες.

Έχασε μέσα απ’ τα χέρια του τη νίκη την περασμένη εβδομάδα, στο εντός έδρας ματς με το Σολτ Λέικ. Έκανε καλή εμφάνιση το Σολτ Λέικ, στο μεγαλύτερο κομμάτι του αγώνα ήταν ανώτερο απ’ τον αντίπαλο, αλλά δεν μπορούσε να βρει στόχο. Το Σιάτλ προηγήθηκε απ’ το πουθενά στο 68’, κρατούσε τη νίκη μέχρι το φινάλε, αλλά στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων ήρθε η ισοφάριση για το Σολτ Λέικ, που άξιζε σίγουρα την ισοπαλία. Επιστροφή στις ισοπαλίες μετά απ’ τη νίκη 2-1 εκτός έδρας επί του Σεντ Λούις, πορεύεται αήττητο στις τελευταίες τρεις αγωνιστικές (2-1-0), έχει μόλις μια ήττα στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές (3-3-1). Καταλαμβάνει την 10η θέση της Δύσης.