Interwetten: Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου με κορυφαίες αγορές

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 21:30, η Γκλάντμπαχ φιλοξενεί την Μπάγερν Μονάχου για την 15η αγωνιστική της Μπουντεσλίγκα και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

Γκλάντμπαχ – Μπάγερν Μονάχου στην Interwetten

Ποδαρικό με το δεξί έκανε η Γκλάντμπαχ στο πρώτο παιχνίδι του 2021. Πέρασε νικηφόρα από το Μπίλεφελντ με το 0-1 επί της Αρμίνια σε ένα παιχνίδι που ήταν πολύ ανώτερη και το τελικό σκορ μάλλον την αδικεί. Ο Εμπολό πέτυχε το καθοριστικό τέρμα στο 58ο λεπτό, σε μία από τις 24 τελικές της ομάδας του Ρόζε. Στην 7η θέση βρίσκονται τα “πουλάρια” με 21 πόντους, τέσσερις λιγότερους από την 4αδα.

Η Μπάγερν μετρά τρεις σερί νίκες στην Μπουντεσλίγκα και παραμένει στην κορυφή και το +2 από τη Λειψία. Την περασμένη Κυριακή βρέθηκε με την πλάτη στον τοίχο στο εντός έδρας παιχνίδι με τη Μάιντς, αλλά απέδειξε ξανά πόσο ποιοτική ομάδα είναι. Το 0-2 του ημιχρόνου έγινε 5-2 κι έτσι η ομάδα του Φλικ ανατρέπει το σκορ για 8ο σερί παιχνίδι στο πρωτάθλημα!

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, η Μπάγερν είναι του αγώνα. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 4.65, το “Χ” στο 4.30 και το διπλό στο 1.67.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.