*Έρχονται από 10 σερί μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 0-0 κόντρα στη Σάρλοτ.

Έφυγε αλώβητη απ’ την έδρα της Σάρλοτ το Σάββατο, πήρε το 0-0 και αποχώρησε με ικανοποίηση. Το ματς είχε καλό ρυθμό και ευκαιρίες, άξιζαν σίγουρα να σκοράρουν, αλλά βρέθηκαν σε κακή ημέρα εκτελεστικά. Καλύτερη η Φιλαδέλφεια στο πρώτο ημίχρονο, βελτιώθηκε πολύ η Σάρλοτ στο δεύτερο 45λεπτο και πλησίασε στο γκολ. Επιστροφή στις ισοπαλίες μετά το εκτός έδρας 3-0 επί της Νιου Ίνγκλαντ, είχαν προηγηθεί δύο σερί ήττες κόντρα σε Νέα Υόρκη Σίτι (1-2) και Ορλάντο (2-3). Πορεύεται με μόλις μια νίκη στα τελευταία οκτώ ματς (1-3-4), με ρεκόρ 4-6-4 βρίσκεται στην 8η θέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 11/15 Over 2.5.

*Έρχεται από 11/14 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 3-4 κόντρα στο Σινσινάτι. Στο 1-0 το ημίχρονο, το Σινσινάτι ανέτρεψε το σκορ μέχρι το 55’, το 2-2 ήρθε στο 63’ με αυτογκόλ. Το 2-3 έκανε ο Ορεγιάνο στο 79’ για το Σινσινάτι, αλλά το Τορόντο ισοφάρισε ξανά στο 85’ με πέναλτι. Το τελικό 3-4 διαμορφώθηκε απ’ τον Σάντος στις καθυστερήσεις.

Επιστροφή στις ήττες με εμφατικό τρόπο, διασύρθηκε εντός έδρας 3-4 απ’ το φορμαρισμένο Σινσινάτι. Το σκορ ήταν στο 1-0 στην ανάπαυλα υπέρ της ομάδας του Καναδά, ωστόσο το Σινσινάτι βρήκε τις απαντήσεις στο δεύτερο μέρος, έκανε ανατροπή μέχρι το 55’ και παρότι το Τορόντο πάλεψε μέχρι το φινάλε, η νίκη πήρε στο πιο ποιοτικό και πιο αποτελεσματικό Σινσινάτι. Πολύ ευάλωτο το Τορόντο, δεν κατάφερε να περιορίσει τον αντίπαλο. Ήταν η τρίτη ήττα στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές (1-0-3), ερχόταν απ’ το εντός έδρας 5-1 επί του Μόντρεαλ, νωρίτερα ηττήθηκε διαδοχικά από Νάσβιλ (2-0) και Νέα Υόρκη Σίτι (2-3). Με 22 πόντους είναι έκτη στην Ανατολή.