*Στον Α’ γύρο: Ουτρέχτη Β – Αϊντχόφεν Β 0-0

*3/4 τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια έληξαν με N/G και Under 2,5

*Απόλυτα ισορροπημένη η πρόσφατη μεταξύ τους προϊστορία (4-2-4).

Δείτε όλα τα παιχνίδια στο κουπόνι πάμε στοίχημα της ημέρας!

ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ Β

Προηγούμενο ματς: Σε παιχνίδι ροντέο, επικράτησε με το εμφατικό 2-5 της ΦΚ Αϊντχόφεν εκτός έδρας. Πήρε προβάδισμα με 0-2 στο ημίχρονο (22′, 25′), δέχτηκε την μείωση στο 47′ αλλά ανέκτησε το προβάδισμα των δύο τερμάτων άμεσα (50′). Η γηπεδούχος μείωσε εκ νέου (56′), αλλά στο 64′ σημείωσε και τέταρτο γκολ. Στα χασομέρια, βρήκε και πέμπτο τέρμα στις καθυστερήσεις (90+5′).

Θριάμβευσε στο τοπικό ντέρμπι σε μια από τις πιο ολοκληρωμένες εμφανίσεις της φέτος, τουλάχιστον στο επιθετικό κομμάτι. Σε μεγάλα κέφια η γραμμή κρούσης της, που έκανε ότι ήθελε στην αντίπαλη άμυνα και βρήκε πέντε τέρματα. Με τον τρόπο αυτό, επέστρεψε στα θετικά αποτελέσματα μετά από πέντε συνεχόμενες ήττες, που είχαν πληγώσει αρκετά τον εγωισμό της.

Τα αμυντικά προβλήματα παραμένουν άλυτα, ελπίζει στο ταλέντο της για να κλείσει την σεζόν όσο το δυνατόν πιο ευχάριστα. Εξέτισαν και επιστρέφουν άμεσα οι Ουνέκεν και Ράιλεϊ, δεν αναφέρονται αγωνιστικά προβλήματα.

Αϊντχόφεν Β Στατιστικά

*7/9 τελευταία παιχνίδια της έληξαν με goal/goal και Over 3,5

*Δέχεται πρώτη γκολ στα 4/6 τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΥΤΡΕΧΤΗ Β

Προηγούμενο ματς: Σε ένα κακό ποιοτικά παιχνίδι, ηττήθηκε με 0-2 από την Ντεν Μπος εντός έδρας την περασμένη αγωνιστική. Έμεινε πίσω στο σκορ στο 57′, ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις (90+2′).

Μπορεί να κατάφερε να περιορίσει την Βίλεμ και να πάρει έναν ανέλπιστο βαθμό, ωστόσο το αποτέλεσμα αυτό αποδείχθηκε η εξαίρεση στον κανόνα. Ακόμη μια άχρωμη εμφάνιση απέναντι στην Ντεν Μπος, γνώρισε δίκαια ήττα και μάλλον έχει συμβιβαστεί με την ιδέα πως και φέτος θα τερματίσει στην τελευταία θέση της βαθμολογίας. Από τα τέλη Νοεμβρίου έχει μόλις μία νίκη στο πρωτάθλημα και αυτό τα λέει όλα για το ποιοτικό έλλειμμα που υπάρχει.

Θα χρειαστεί να αλλάξει πολλά του χρόνου προκειμένου να δείξει ένα πιο ανταγωνιστικό πρόσωπο αλλά και διάρκεια. Πάντα εκτός με τραυματισμό ο κίπερ Χάντελα, ενώ απουσιάζει σε διεθνείς υποχρεώσεις ο μέσος Γιένερ.