Betarades.gr: Τα κορυφαία προγνωστικά στοιχήματος

ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ

Δεν μπόρεσε να εκμεταλλευτεί το δυνατό της ξεκίνημα κόντρα στην Μπαρνέτ, με την Κόλτσεστερ να πετάει βαθμούς, μένοντας στο 1-1. Προηγήθηκε μόλις στο 6’ με τέρμα του Φοσού, δεν μπόρεσε στη συνέχεια να “κλειδώσει” τη νίκη, με την Μπαρνέτ να εκμεταλλεύεται ιδανικά στο 85’ την αδράνεια της άμυνα της. Κακή εμφάνιση για την Κόλτσεστερ κόντρα σε μια βατή αντίπαλο, με το συγκρότημα του ΜακΓκρίλ να έχει κρατήσει το μηδέν στα μετόπισθεν μόλις σε ένα παιχνίδι από τα τελευταία έξι. Δεν υπάρχουν περιθώρια για άλλα λάθη αν θέλει να διατηρηθεί ψηλά στη βαθμολογία με τη νίκη να είναι σήμερα μονόδρομος. Δυνατή εντός μετράει τρεις νίκες στα τέσσερα φετινά παιχνίδια της στη Λιγκ 2.

Προηγούμενο ματς: Ισόπαλες 1-1 αναδείχθηκαν Μπαρνέτ και Κόλτσεστερ την προηγούμενη αγωνιστική.

Στατιστικό: G/G και over 3,5 τα τρία τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της (παίξτο στην Interwetten).

Το Κόλτσεστερ – Άκρινγκτον παίζει στην Interwetten

ΑΚΡΙΝΓΚΤΟΝ

Πραγματοποίησε εξαιρετική εμφάνιση κόντρα στη Γουέστ Χαμ, έκανε δύσκολη τη ζωή των “σφυριών” για περισσότερα από 90 λεπτά, όμως ο Παγιέτ στις καθυστερήσεις σημείωσε το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, δίνοντας την πρόκριση στην ομάδα του. Επιστροφή στο πρωτάθλημα για την Άκρινγκτον που επικράτησε την προηγούμενη αγωνιστική με 1-0 της Πόρτσμουθ, σημειώνοντας έτσι τη δεύτερη σερί της νίκη στη Λιγκ 2. Βρίσκεται σε καλή κατάσταση στα τελευταία παιχνίδια της, με τη διαφορά της από την πρώτη επτάδα να είναι στο -2. Μετά το κακό της ξεκίνημα έχει βρει τα πατήματα της και θέλει ανάλογη συνέχεια προκειμένου να καλύψει το χαμένο έδαφος.

Προηγούμενο ματς: Ηττήθηκε με 1-0 από τη Γουέστ Χαμ στο Λιγκ Καπ.

Στατιστικό: Under 2,5 τα πέντε τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της.