Betshop: Συναρπαστικά στοιχήματα στο Περούτζια – Πεσκάρα

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Στις 22:00, η Περούτζια φιλοξενεί την Πεσκάρα για τα playout της Serie B και η Betshop προσφέρει την αναμέτρηση με 500+ αγορές!

Περούτζια – Πεσκάρα στη Betshop | +21

Στον πρώτο αγώνα, την περασμένη Δευτέρα η Πεσκάρα επικράτησε στο “Adriatico” με 2-1 και πήρε ισχνό προβάδισμα πρόκρισης για την παραμονή στην κατηγορία. Ανώτεροι οι γηπεδούχοι, είχαν την κατοχή και δημιούργησαν περισσότερες ευκαιρίες δίκαια επικράτησαν με ανατροπή. Η Περούτζια άνοιξε το σκορ στο 40ο λεπτό με τον Κουάν, αλλά στην επανάληψη τα “δελφίνια” κυριάρχησαν. Ο Γκαλάνο ισοφάρισε στο 58′ και ο Μανιέρο διαμόρφωσε το τελικό σκορ στο 68′ από τα 11 βήματα.

Οι δύο ομάδες ισοβάθμησαν στην κανονική σεζόν με 45 πόντους, στο -1 από τη “σωτηρία”. Η Περούτζια πλέον μετράει τρεις διαδοχικές ήττες, οι οποίες συνδυάστηκαν με Goal/Goal και Over 2.5. Μάλιστα έχει επικρατήσει μόλις μία φορά από τα τελευταία 11 παιχνίδια της. 7-5-7 το εντός έδρας ρεκόρ της.

Η Πεσκάρα ήταν από τις πλέον αδύναμες εκτός έδρας ομάδες της σεζόν με 13/19 ήττες και 32 τέρματα παθητικό.

Η αναμέτρηση αναμένεται με τεράστιο ενδιαφέρον και η Betshop έχει ετοιμάσει μία μεγάλη γκάμα από αγορές στις οποίες μπορεί να στοιχηματίσει κανείς. Για παράδειγμα, ποιος παίκτης θα σκοράρει πρώτος, ποιος τελευταίος και πολλές ακόμη επιλογές!