Bet365: Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης με κορυφαίες αγορές (22/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 23:00, η Λεβάντε φιλοξενεί τη Ρεάλ Μαδρίτης για τη δεύτερη αγωνιστική της Πριμέρα Ντιβιζιόν. Η bet365, προσφέρει πληθώρα αγορών για τον αγώνα.

Λεβάντε – Ρεάλ Μαδρίτης στην Bet365

Την ισοφάριση δέχτηκε η Λεβάντε από την Κάδιθ εκτός έδρας (1 – 1). Και οι δύο ομάδες, πάλεψαν ισοδύναμα, με τους φιλοξενούμενους να πετυχαίνουν το πρώτο γκολ με τον Μοράλες στο 39΄. Προσπάθησαν να κρατήσουν το προβάδισμα, όμως ο Εσπίνο στο τελευταίο λεπτό των καθυστερήσεων έφερε την ισοπαλία (90+7΄).

Λαμπρή βραδιά στην πρεμιέρα για τη Ρεάλ Μαδρίτης, που νίκησε την Αλαβές εκτός έδρας (1 – 4). Ο Μπενζεμά, για άλλη μια φορά έκανε τα μαγικά του, σημειώνοντας δύο τέρματα (48΄,62΄). Ο Νάτσο συμπλήρωσε με το γκολ του (56′), μαζί με τον Ζούνιορ λίγο πριν την λήξη του αγώνα στις καθυστερήσεις, που διαμόρφωσε το τελικό το αποτέλεσμα. Έπειτα από πέναλτι οι αντίπαλοι σκόραραν με εκτελεστή τον Χοσελού (65΄).

Με βάση τις αποδόσεις της bet365, η Ρεάλ Μαδρίτης έχει τις περισσότερες πιθανότητες να κερδίσει. Ειδικότερα, ο άσος είναι στο 5.00, η ισοπαλία στο 4.33, και το διπλό στο 1.60.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία τελευταία ματς της Λεβάντε μπήκαν 2 με 3 γκολ (στο 2.05 το 2 ή 3 γκολ)
  • Στους τρεις από τους τέσσερις πιο πρόσφατους αγώνες της Ρεάλ Μαδρίτης, έχουν πετύχει γκολ και οι δύο ομάδες (στο 1.68 το Goal/Goal)