Bet365: Φερεντσβάρος – Γιούνγκ Μπόις με πλήθος αγορών (24/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Φερεντσβάρος φιλοξενεί την Γιούνγκ Μπόις, για τη ρεβάνς των πλέι-οφς του Champions League, και η bet365, προσφέρει πλήθος στοιχηματικών επιλογών στο ματς.

Φερεντσβάρος – Γιούνγκ Μπόις στην Bet365

Ο πρώτος αγώνας συνοδεύτηκε από ήττα για τη Φερεντσβάρος. Παρόλο που ευτύχησε να προηγηθεί στο 14′ με ον Μπολί έδειξε αδυναμίες, μέσα από αγωνιστικά λάθη. Επιπλέον δεν εκμεταλλεύτηκε την αριθμητική υπεροχή που είχε από το 25′ λόγω κόκκινης στους αντιπάλους. Έχασε πέναλτι στο στην ίδια φάση με τον Ουζούνι εκτελεστή. Βρέθηκε να χάνει με 3-1, πριν ο Μπολί και πάλι κάνει το τελικό 3-2.

Τη νίκη πήρε με ανατροπή πήρε εντός έδρας στον πρώτο αγώνα η Γιουνγκ Μπόις, έχοντας έτσι προβάδισμα για πρόκριση. Οι γηπεδούχοι ”μίλησαν” στο 16΄, με τον Ελία, ενώ ακολούθησαν οι Σιερό (40΄) και Γκαρσία (65′). Παρόλο που από το 25ο λεπτό έμειναν με δέκα παίκτες, μετά από αποβολή του Χέφτι κατάφεραν να είναι αποτελεσματικοί.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, περισσότερες πιθανότητες για να κερδίσει έχει η Γιούνγκ Μπόις. Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 3.40, η ισοπαλία στο 3.60, και το διπλό στο 1.95.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία τελευταία ματς της Φερεντσβάρος ο Μπολί έχει σκοράρει τρία τέρματα (στο 2.30 Μπολί anytime scorer)
  • Στους τρεις πιο πρόσφατους αγώνες της Γιούνγκ Μπόις, σημειώθηκαν τρία ή περισσότερα γκολ (στο 1.60 το Over 2.5)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.