Bet365: Μπρόντμπι – Σάλτσμπουργκ με πλήθος αγορών (25/08)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 22:00, η Μπρόντμπι φιλοξενεί την Σάλτσμπουργκ, για την μεγάλη ρεβάνς των playoffs του Champions League, και η bet365, διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Μπρόντμπι – Σάλτσμπουργκ στην Bet365

Χωρίς νίκη επέστρεψε η Μπρόντμπι από την Αυστρία, δεχόμενη την ήττα με το 1-2. Η ομάδα είδε ο προβάδισμα στο 4λεπτο, από τον Ούρε. Στο πρώτο ημίχρονο, ήταν πιο ενεργή, ωστόσο στη συνέχεια οι παίκτες της φάνηκαν να αποδιοργανώνονται. Παρ΄ όλο που προσπάθησε να αντέξει, δεν κατάφερε να κρατήσει το παιχνίδι, δίνοντας περισσότερη έμφαση στην άμυνα.

Εντός έδρας νίκη έκανε, η Σάλτσμπουργκ κόντρα στην Μπρόντμπι, με στόχο τους ομίλους. Γύρισε το παιχνίδι, αιφνιδιάζοντας τους φιλοξενούμενους, με τον Αντεγέμι να κάνει ένα εξαιρετικό τελείωμα στο 56΄, φέρνοντας την ισοφάριση. Στη συνέχεια ακολούθησε ο Άαρονσον, κάνοντας μια έξυπνη εκτέλεση (90΄) και διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Όπως φαίνεται και από τις αποδόσεις της bet365, με μεγάλη διαφορά η Σάλτσμπουργκ είναι το φαβορί. Πιο ειδικά, ο άσος είναι στο 6.50, το ”Χ” στο 4.33, και το Διπλό στο 1.45.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.