37η αγωνιστική

*Η αναμέτρηση διεξάγεται με χωρίς κάποιο περιορισμό στον αριθμό θεατών.

*Αήττητη η Αμέρικα Μινέιρο στα οκτώ τελευταία παιχνίδια με αντίπαλο τη Σεαρά, έχοντας τρεις νίκες και πέντε ισοπαλίες.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 7/8 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Στον πρώτο γύρο: Αμέρικα Μινέιρο – Σεαρά 2-0

ΣΕΑΡΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Μετά από τέσσερις αναμετρήσεις και με απολογισμό τρεις νίκες και μια ισοπαλία, η Σεαρά υπέστη και πάλι την ήττα. Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Τιάγκο Νούνες φιλοξενήθηκε από τη Φλαμένγκο, για την προηγούμενη αγωνιστική, από την οποία και ηττήθηκε με 2-1. Σε γενικές γραμμές ήταν ένα ισορροπημένο παιχνίδι, ωστόσο οι γηπεδούχοι αποδείχθηκαν καλύτεροι στις λεπτομέρειες.

Βρίσκεται στην όγδοη θέση της κατάταξης, μαζί με την Αμέρικα, έχοντας αμφότερες από 49 βαθμούς και μάχονται για την έξοδο στο Κόπα Λιμπερταδόρες. Κατάφερε να επικρατήσει και στα τέσσερα πιο πρόσφατα εντός της, για το πρωτάθλημα. Μακροχρόνια τα όποια αγωνιστικά προβλήματα έχει να αντιμετωπίσει για ακόμη μια φορά.

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 2-1 από τη Φλαμένγκο, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο τρίτο λεπτό και παρότι ισοφάρισε με τον Ρικ στο 71′, εν τέλει δέχθηκε και δεύτερο τέρμα, οκτώ λεπτά αργότερα, για το τελικό αποτέλεσμα.

Σεαρά Στατιστικά

*Με Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 5/6 τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα. (δες το στην Stoiximan)

*Με Goal/Goal και Over 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 4/6 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

21+ |Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Κίνδυνος εθισμού & απώλειας περιουσίας | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΜΕΡΙΚΑ ΜΙΝΕΪΡΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Επιστροφή στα νικηφόρα αποτελέσματα για την Αμέρικα Μινέιρο, μετά από τρία παιχνίδια και με απολογισμό δυο ισοπαλίες και μια ήττα. Μεσοβδόμαδα, η ομάδα του Μαρκίνιος Σάντος υποδέχθηκε την ήδη υποβιβασμένη Σαπεκοένσε, σε εξ αναβολής αναμέτρηση για την 35η αγωνιστική, την οποία και συνέτριψε με 3-0. Ανώτερη στον αγωνιστικό χώρο, δεν απειλήθηκε σε καμία περίπτωση και έφτασε σε μια δίκαιη επικράτηση.

Κάπως έτσι, βρίσκεται στην ένατη θέση της κατάταξης, με 49 βαθμούς, όσους έχει και η αποψινή της αντίπαλο. Πανηγύρισε μόλις ένα διπλό στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της, μετρώντας ακόμη μια ισοπαλία και δυο ήττες. Συμπλήρωσαν κάρτες οι Ρικάρντο Σίλβα και Αλέ.

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη 3-0 επί της Σαπεκοένσε, για το πρωτάθλημα. Τα τέρματα της σημείωσαν οι Αντεμίρ (43′, πεν. 70′) και Φαμπρίσιο (59′).

Αμέρικα Μινέιρο Στατιστικά

*Με 2-3 Goals ολοκληρώθηκαν τα τρία τελευταία παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.

*Με Under 2.5 ολοκληρώθηκαν τα 4/6 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της, στο πρωτάθλημα.