*Φετινά παιχνίδια: Τορόντο – Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς 0-0.

*Έρχονται από 7/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Σινσινάτι. Το 0-1 στο 12’ απ’ τον Αμάγια, το 0-2 έκανε ο Μανοέλ στο 17’. Το 1-2 έκανε ο Ακόστα με πέναλτι στο 68’. Με δέκα παίκτες στο 88’ το Σινσινάτι.

Πήρε σπουδαία νίκη επί του Σινσινάτι την Τετάρτη, επέστρεψε στις επιτυχίες με έμφαση. Έκανε τρομερή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε δύο γκολ μέχρι το 17’ και έβαλε πολύ δύσκολα στον αντίπαλο. Το Σινσινάτι έβγαλε αντίδραση στο δεύτερο μέρος, αλλά δεν κατάφερε κάτι περισσότερο πέρα απ’ το να μειώσει στο 1-2. Επιστροφή στις νίκες μετά την εντός έδρας ήττα 0-1 απ’ το Σικάγο, είχε προηγηθεί το απίστευτο εκτός έδρας 5-3 επί της Ουάσινγκτον. Μετρά ρεκόρ 2-2-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, με 37 πόντους η Νέα Υόρκη Ρεντ Μπουλς είναι στην 12η θέση της Ανατολής, στο -1 απ’ το ένατο Μόντρεαλ και στο -3 απ’ το όγδοο Σικάγο. Κλείνει την κανονική περίοδο εκτός έδρας με το Νάσβιλ.

ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ ΡΕΝΤ ΜΠΟΥΛΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Under 2.5 στα 5/9 τελευταία παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*ΝG στα τελευταία 5/9 παιχνίδια της ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΤΟΡΟΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-0 κόντρα στη Σάρλοτ. Στο 8’ το 1-0 με πέναλτι του Σφιντέρσκι, το 2-0 στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους με νέο πέναλτι του Σφιντέρσκι. Το τελικό 3-0 έκανε ο Ντεγιάχερε στο 56’.

Ολοκληρώνει σιγά-σιγά την παρουσία του στο φετινό πρωτάθλημα, είναι απ’ τις ομάδες που δεν έχουν ενδιαφέρον εδώ και αρκετές εβδομάδες. Την Τετάρτη υπέστη ακόμη μια ήττα, αυτή τη φορά εκτός έδρας κόντρα στη Σάρλοτ. Έκανε μεγάλα λάθη στο πρώτο ημίχρονο, υπέπεσε σε δύο πέναλτι, έχανε 2-0 και όλα είχαν κριθεί. Το ματς τελείωσε οριστικά στο 3-0 του 56’. Ακόμη μια ήττα για το Τορόντο, ήταν η 13η στις τελευταίες 14 αγωνιστικές (1-0-13), έχει μόλις δύο νίκες στις τελευταίες 22 αγωνιστικές (2-4-16). Με 22 πόντους είναι στην τελευταία θέση της Ανατολής.