*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Αουντάξ Ιταλιάνο-Κομπρεσάλ 1-0.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΚΟΜΠΡΕΣΑΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη εναντίον της Κούρικο Ουνίδο με σκορ 1-2, στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Λεζκάνο στο 11’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Μπάριος στο 51’. Το τελικό αποτέλεσμα διαμόρφωσε ο Πατσέκο στο 72’.

Η αποτελεσματικότητα έκανε τη διαφορά για την Κομπρεσάλ. Εκμεταλλεύτηκε πλήρως τις ευκαιρίες που δημιούργησε, σκοράροντας και στα δύο ημίχρονα, ενώ δεν φάνηκε να πτοείται από το γεγονός ότι μπήκε νωθρά στο δεύτερο ημίχρονο, δεχόμενη γκολ.

Συνέχεια στο νικηφόρο σερί της θέλει να δώσει, προκειμένου να διατηρηθεί στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα. Είναι σε καλή κατάσταση, έχει το πλεονέκτημα έδρας και πρέπει να το εκμεταλλευτεί, ώστε να βεβαιωθεί πως θα έχει ασφαλή απόσταση από τη 2η Ουατσιπάτο και την 3η Κόλο Κόλο ενόψει των τελευταίων κρίσιμων αγωνιστικών του πρωταθλήματος.

Κομπρεσάλ Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Over 2.5 τα 5/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΑΟΥΝΤΑΞ ΙΤΑΛΙΑΝΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Νουμπλένσε με σκορ 1-0, στα πλαίσια της 26ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες σκόραρε ο Ρίος στο 63’.

Μέτρια εμφάνιση, αλλά με θετικό αποτέλεσμα για την Αουντάξ Ιταλιάνο. Είχε μεν ευκαιρίες και παρά το γεγονός ότι αγωνιζόταν με παίκτη λιγότερα, κατάφερε να βρει το δρόμο προς τα δίχτυα με τη συμπλήρωση μιας ώρας αγώνα.

Δύσκολο το σημερινό της παιχνίδι, καθώς αντιμετωπίζει την πρωτοπόρο Κομπρεσάλ. Βέβαιο πως θα δεχθεί πίεση από την αρχή του αγώνα, γι’ αυτό και θα πρέπει να δείξει την ίδια σταθερότητα όπως και στο ματς με τη Νουμπλένσε, προκειμένου να αυξήσει τις πιθανότητες της να μην δεχθεί γκολ. Κακή παρ’ όλα αυτά στις εξόδους της, μετράει μόλις μία νίκη στις τελευταίες εφτά, έχοντας κρατήσει μόλις σε δύο από αυτές το μηδέν παθητικό.