*1η αγωνιστική των ομίλων.

*Από κάθε όμιλο προκρίνεται η ομάδα που θα τερματίσει στην πρώτη θέση. Την πρόκριση θα πάρουν και οι τρεις καλύτεροι δεύτεροι από κάθε περιοχή.

*Τα παιχνίδια του 9ου ομίλου διεξάγονται στη Τζοχόρ Μπαρού της Μαλαισίας.

*Με over3.5+g/g ολοκληρώθηκαν και τα 3 παιχνίδια μεταξύ των δύο ομάδων με γηπεδούχο την Καβασάκι.

Δείτε τα Προγνωστικά Ασίας.

ΚΑΒΑΣΑΚΙ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 1-0 επί της Κασίβα, για το πρωτάθλημα, στις 09/04. Σε ένα παιχνίδι με λίγες ευκαιρίες εκατέρωθεν, στάθηκε τυχερή στο πρώτο τέταρτο του παιχνιδιού και δεν έμεινε πίσω στο σκορ. Είχε τον έλεγχο του αγώνα και κατάφερε να προηγηθεί σε κρίσιμο χρονικό σημείο (1-0 στο 45+2′). Στο β’ μέρος δεν απειλήθηκε ιδιαίτερα, κρατώντας εύκολα το 1-0 μέχρι τέλους.

Στόχος της στο Τσάμπιονς Λιγκ είναι να φτάσει τουλάχιστον μέχρι τα προημιτελικά της διοργάνωσης. Πέρσι, αποκλείστηκε στη φάση των “16” από τη σημερινή της αντίπαλο, Ουλσάν. Στο πρωτάθλημα, βρίσκεται στην 1η θέση της βαθμολογίας, θέλοντας να διατηρήσει τα σκήπτρα της.

Χωρίς τους μακροχρόνια τραυματίες Τζέσιελ και Νομποριζάτο ταξίδεψε στη Μαλαισία.

Καβασάκι Στατιστικά

*Under2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία παιχνίδια της.

*N/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΟΥΛΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη με 3-1 επί της Νταεγκού, για το πρωτάθλημα, στις 09/04. Σε ένα κακό 1ο ημίχρονο, έμεινε νωρίς πίσω στο σκορ (0-1 στο 8′). Μπήκε δυνατά στο β’ μέρος , έκανε το 1-1 στο 54′, για να φτάσει στην ολική ανατροπή στο 77ο λεπτό του παιχνιδιού. Οι φιλοξενούμενοι πίεσαν για την ισοφάριση, αλλά μάταια, με το τελικό 3-1 να διαμορφώνεται στο 90+2′.

Κέρδισε μία θέση στους ομίλους επικρατώντας εύκολα της Πορτ (Ταϊλάνδη)με 3-0, στην προκριματική φάση της διοργάνωσης. Στόχος της και φέτος είναι μια καλή πορεία, έως τουλάχιστον τα ημιτελικά του τουρνουά. Πέρσι αποκλείστηκε από τη Γεονμπούκ στους “4”. Βρίσκεται στην 1η θέση του πρωταθλήματος στη Νότιο Κορέα, όντας αήττητη μετά από 9 αγωνιστικές (7-2-0).

Τραυματίες παραμένουν οι Κι-Χι Κιμ και Ντου-Τζάε Γουόν, αλλά έχουν δηλωθεί κανονικά στην 32αδα της ομάδας για το τουρνουά.