*Έρχονται από 8/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στην Ουάσινγκτον. Προηγήθηκε 2-0 η Ουάσινγκτον μέχρι το 33’, ισοφάρισε στο 79’ η Φιλαδέλφεια.

Θετικός ο πόντος που πήρε την περασμένη εβδομάδα στο εκτός έδρας ματς με την Ουάσινγκτον, με δεδομένο ότι έχανε 2-0 στο 33’. Το γκολ που σκόραρε λίγο πριν την ανάπαυλα άλλαξε την ψυχολογία του αγώνα. Στο δεύτερο μέρος η Φιλαδέλφεια έψαχνε τη στιγμή της, τη βρήκε στο 79’ και το ματς έληξε στο 2-2. Επιστροφή στα θετικά αποτελέσματα μετά από δύο διαδοχικές εντός έδρας ήττες, πορεύεται χωρίς νίκη στα τελευταία τέσσερα ματς (0-2-2), κέρδισε τελευταία φορά στις 7 Απριλίου. Με ρεκόρ 3-5-2 βρίσκεται στη μέση της βαθμολογίας της Ανατολής.

ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 8/11 Over 2.5.

*Έρχεται από 9/10 G/G.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΡΛΑΝΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-1 κόντρα στο Σινσινάτι. Το γκολ στο πρώτο λεπτό απ’ τον Ακόστα. Με δέκα παίκτες απ’ το 23’ το Ορλάντο, έμεινε με δέκα και το Σινσινάτι στο 78’.

Δεν είναι καλό το μομέντουμ του Ορλάντο, που έχασε εντός έδρας απ’ το Σινσινάτι την περασμένη εβδομάδα. Το σκορ άνοιξε μόλις στο πρώτο λεπτό για το Σινσινάτι, που στη συνέχεια παρατάχθηκε με αμιγώς ανασταλτική λογική, προστάτευσε το προβάδισμα του μέχρι το φινάλε και πήρε αυτό που ήθελε. Ευνοήθηκε και απ’ την αποβολή που είχε το Ορλάντο στο 23’. Δεύτερη διαδοχική ήττα για το Ορλάντο μετά το εντός έδρας 1-2 απ’ το Τορόντο, τρίτο σερί ματς που δεν κερδίζει (0-1-2), πήρε μόλις μια νίκη στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές (1-2-2). Μετρά συνολικό ρεκόρ 2-3-5, με 9 πόντους είναι στην 14η θέση της Ανατολής.