Bet365: Πλήθος αγορών στο Ονδούρα – Τζαμάικα (13/10)

Ανανεώθηκε:
bet365 logo

Στις 03:05, Ονδούρα και Τζαμάικα κοντράρονται για τα προκριματικά Μουντιάλ, με την bet365, να διαθέτει το ματς με πλήθος στοιχηματικές αγορές.

Ονδούρα – Τζαμάικα στην Bet365

Δεν έχει καταφέρει να κερδίσει η Ονδούρα ακόμη στα προκριματικά και τελευταία γνώρισε άλλη μια ήττα. Έχασε εκτός από Μεξικό με σκορ 3-0. Δέχτηκε το πρώτο τέρμα στο 18′, ενώ στο 50′ έμεινε με 10 παίκτες μετά από αποβολή με κόκκινη του Φιγκερόα. Δεν είχε εύκολο έργο από εκεί και έπειτα, δεχόμενη γκολ στο 76′ και δέκα λεπτά αργότερα. Έχει μείνει στην 7η θέση με 3 μόνο πόντους.

Χωρίς να έχει πετύχει νίκη έχει μείνει η Τζαμάικα στα προκριματικά Μουντιάλ. Ο απολογισμός της είναι δύο ισοπαλίες και τρεις ήττες. Έρχεται από “Χ” σε ματς που έληξε χωρίς τέρματα, κόντρα στον Καναδά εντός έδρας. Έπειτα από ένα φτωχό πρώτο ημίχρονο, σημείωσαν και οι δύο ομάδες κάποιες ευκαιρίες, χωρίς επιτυχία ωστόσο. Βρίσκεται στον πάτο της βαθμολογίες με δύο πόντους συγκομιδή.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της bet365, πιο πολλές πιθανότητες να κερδίσει έχει η Ονδούρα. Συνολικά, ο άσος εντοπίζεται στο 1.90, η ισοπαλία στο 3.40, και το διπλό στο 4.00.

Ενδιαφέροντα στατιστικά:

• Στα τρία από τα τέσσερα τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της Ονδούρας σημειώθηκαν λιγότερα από εννιά κόρνερ (στο 2.30 το Under 9 κόρνερ)
  • Στις τρεις από τις τέσσερις πιο πρόσφατες αναμετρήσεις της Τζαμάικα σημειώθηκαν λιγότερα από τρία τέρματα (στο 1.60 το Under 2.5)

Στην Bet365 θα βρείτε επιλογές για το Νικητή του Αγώνα, το Over/Under, το Goal/No Goal, τις Αγορές Ημιχρόνου, τους Σκόρερ, τις Κάρτες, και πολλά ακόμα ειδικά στοιχήματα.