*9η αγωνιστική του Απερτούρα.

*Αήττητη η Μοντερέι στα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια με αντίπαλο την Τολούκα, έχοντας τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

*Goal/Goal και Over 2.5 τα 3/4 τελευταία παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

ΤΟΛΟΥΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 2-3 επί της Κρουζ Αζούλ, για το πρωτάθλημα. Βρέθηκε πίσω στο 19ο λεπτό, για να κάνει την ανατροπή πριν το ημίχρονο με τους Μενέσες (30′) και Ρουίς (43′). Στο 81′ δέχθηκε την ισοφάριση σε 2-2, όμως το εύστοχο πέναλτι του Καμίλο Σανβέτσο στο όγδοο λεπτό των καθυστερήσεων, της χάρισε τη νίκη. Με δέκα παίκτες οι γηπεδούχοι στο φινάλε.

Αήττητη παραμένει εδώ και έξι παιχνίδια η Τολούκα, μετρώντας τέσσερις νίκες και δυο ισοπαλίες. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Ιγκνάσιο Άμπριτς φιλοξενήθηκε από την Κρουζ Αζούλ, στην έδρα της οποίας πανηγύρισε το διπλό με 2-3. Καλύτερη σε γενικές γραμμές στον αγωνιστικό χώρο, είχε περισσότερες τελικές και παρότι τα βρήκε αρκετά σκούρα, εν τέλει ένα πέναλτι στο φινάλε της χάρισε και το τρίποντο. Δεύτερη διαδοχική νίκη, μετά και από εκείνη επί της Τιχουάνα (3-1 εντός), οπότε και διατηρείται μόνη πρώτη στην κατάταξη. Παρέμεινε αήττητη στα τέσσερα πιο πρόσφατα εντός της, στα οποία και μετρούσε τρεις νίκες και μια ισοπαλία.

Τολούκα Στατιστικά

*Goal/Goal τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της.

*Goal/Goal τα πέντε τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΜΟΝΤΕΡΕΪ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας νίκη 1-2 επί της Νεκάξα, για το πρωτάθλημα. Παρότι βρέθηκε πίσω στο 37ο λεπτό, έκανε εν τέλει την ανατροπή με τους Αγκίρε (56′) και Γκονσάλες (77′).

Όπως η αποψινή της αντίπαλος, έτσι και η Μοντερέι είναι αήττητη στα επτά τελευταία ματς που έδωσε για το Απερτούρα, έχοντας έξι νίκες και μια ισοπαλία. Την προηγούμενη αγωνιστική, η ομάδα του Βίκτορ Μανουέλ Βούκετιχ φιλοξενήθηκε από τη Νεκάξα, της οποίας και επικράτησε με 1-2. Βρέθηκε πίσω στο σκορ σε ένα μέτριο για την ίδια πρώτο ημίχρονο, στο δεύτερο όμως ανέβασε την απόδοση της και κατάφερε να κάνει την ανατροπή. Κάπως έτσι έφτασε τους 19 βαθμούς και είναι στις πρώτες θέσεις της κατάταξης, στο -1 από την πρωτοπόρο Τολούκα. Αλώβητη στις τέσσερις πιο πρόσφατες εξόδους της (3-1-0).