*3η αγωνιστική

ΜΠΟΡΕΧΑΜ ΓΟΥΝΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Μπόρεχαμ Γουντ έφερε 2-2 εντός έδρας με την Νοτς Κάουντι, ισοφαρίζοντας δύο φορές την αντίπαλο της. Βρέθηκε να χάνει από πέναλτι του Ροντρίγκες στο 6’, πριν ισοφαρίσει με τον Ελιοτ στο 38’, ενώ ο Μίτσελ την έβαλε πάλι πίσω στο σκορ στο 67’, αλλά έφερε τον αγώνα στα ίσα με πέναλτι του Μαρς στο 82’.

Η Μπόρεχαμ Γουντ αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 εντός έδρας απέναντι στην Νοτς Κάουντι, καταφέρνοντας να ισοφαρίσει δύο φορές την αντίπαλο της, αποφεύγοντας την πρώτη ήττα της σεζόν, μετά τη νίκη που πέτυχε στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος. Και δείχνει να το έχει ξεκινήσει αρκετά καλά, δεδομένου πώς δεν έχασε από μία ομάδα που στοχεύει και θα διεκδικήσει την άνοδο.

Τιμωρημένος είναι Κέλι – Εβανς (ΜΕ) και τραυματίας ο μέσος Γουίλιαμς, επιστρέφει από τιμωρία ο Εντλόβου (ΕΠ), χτύπησε στον προηγούμενο αγώνα ο επιθετικός Νιούτον.

Μπόρεχαμ Γουντ Στατιστικά

*Εχει 3/4 G/G στα τελευταία φιλικά και επίσημα παιχνίδια της

*Εχει 4/7 αγώνες με 2-3 γκολ στα φιλικά και επίσημα παιχνίδια της

ΟΛΝΤΕΡΣΟΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Η Ολντερσοτ έχασε 1-0 εκτός έδρας από την Τσέστερφιλντ, με ένα τέρμα του Μάντενβιλ στο 65ο λεπτό, σε ένα παιχνίδι που είχε ευκαιρίες να προηγηθεί, αλλά όχι και τόσες για να ισοφαρίσει.

Η Ολντερσοτ ηττήθηκε με 1-0 εκτός έδρας από την Τσέστερφιλντ, μία δυνατή αντίπαλο με στόχους μεγαλύτερους από την ίδια, αλλά αυτό που μετράει είναι πώς γνώρισε δεύτερη συνεχόμενη ήττα σε ισάριθμα παιχνίδια, έχοντας ξεκινήσει πολύ άσχημα και τη φετινή αγωνιστική περίοδο.

Και το σημερινό της παιχνίδι δεν δείχνει να είναι και τόσο πιο εύκολο, απέναντι σε μία ομάδα που έχει ξεκινήσει πολύ καλύτερα τη σεζόν από την ίδια.