Ημιτελική φάση του Λιγκ Καπ.

*Αγώνας ρεβάνς. Ισχύει ο κανόνας του εκτός έδρας γκολ, αλλά όχι στην παράταση. Σε περίπτωση ίδιου σκορ με τον πρώτο αγώνα, ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

*Α’ Ματς: Σερέζο Οσάκα – Ουράβα 1-1.

*Για το πρωτάθλημα (14/09): Ουράβα – Σερέζο Οσάκα 0-1.

*Με under2.5 γκολ ολοκληρώθηκαν οι τελευταίες 8 αναμετρήσεις μεταξύ των δύο ομάδων.

ΟΥΡΑΒΑ ΡΕΝΤ ΝΤΑΙΑΜΟΝΤΣ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στη Σερέζο Οσάκα, στον πρώτο αγώνα μεταξύ των δύο ομάδων για τα ημιτελικά του Λιγκ Καπ. Έμεινε με το καλημέρα πίσω στο σκορ (1-0 στο 2′), με την ίδια να ισορροπεί το παιχνίδι στο 1ο ημίχρονο και καταφέρνει το 1-1 νωρίς στο β’ μέρος (53′). Ανώτερη των γηπεδούχων στο υπόλοιπο παιχνίδι, δημιούργησε ευκαιρίες, αλλά δεν κατάφερε να ολοκληρώσει την ανατροπή, με το 1-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τρίτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς νίκη για την Ουράβα (0-2-1). Στο πρωτάθλημα, βρίσκεται στην 9η θέση της βαθμολογίας, στο -10 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Χιροσίμα. Μετράει 4 νίκες στα τελευταία 5 εντός έδρας παιχνίδια της, έχοντας σκοράρει τουλάχιστον 3 γκολ και στις τέσσερις.

Τραυματίες παραμένουν οι Ινουκάι και Λίνσεν. Εκτός λόγω υποχρεώσεων με την εθνική ομάδα ο Σακάι.

Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς Στατιστικά

*Over2.5 γκολ στα 4/5 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της.

*G/g στα 3/5 τελευταία παιχνίδια της.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.
ΣΕΡΕΖΟ ΟΣΑΚΑ ΑΝΑΛΥΣΗ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία με 1-1 απέναντι στην Ουράβα, για τον πρώτο μεταξύ τους αγώνα στα ημιτελικά του Λιγκ Καπ. Πήρε με το καλημέρα το προβάδισμα (1-0 στο 2′), αλλά δεν κατάφερε να επιβάλει το ρυθμό της στη συνέχεια του αγώνα. Οι φιλοξενούμενοι πήραν τον έλεγχο και έφτασαν στην ισοφάριση στο 50′. Παθητικός ο ρόλος της Σερέζο στο υπόλοιπο παιχνίδι, με την Ουράβα να χάνει αρκετές ευκαιρίες για την ολική ανατροπή και το 1-1 να μένει μοιραία μέχρι τέλους.

Τέταρτο συνεχόμενο παιχνίδι χωρίς ήττα για τη Σερέζο Οσάκα (2-2-0). Στο πρωτάθλημα, βρίσκεται στην 4η θέση της βαθμολογίας, στο -3 από την προνομιούχο πρώτη τριάδα, με παιχνίδι λιγότερο από την 3η Χιροσίμα. Μετράει μόλις 1 ήττα στα τελευταία 5 εκτός έδρας παιχνίδια της, με τα τέσσερα από αυτά να ολοκληρώνονται με over2.5+g/g.

Τραυματίες παραμένουν οι Κίντα και Μαρουχάσι. Εκτός λόγω υποχρεώσεων με την εθνική του ομάδα ο Τάγκαρτ.