*Επαναληπτικός αγώνας για τις θέσεις 9-16. Στο πρώτο παιχνίδι κέρδισε η Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ με 1-2 εκτός έδρας την Ντάλιαν Προ.

*Τα παιχνίδια διεξάγονται στο ίδιο γήπεδο, σε ουδέτερη έδρα.

*Την προηγούμενη φορά που έπαιξαν οι δύο ομάδες μεταξύ τους, το 2017, έφεραν το ίδιο αποτέλεσμα και στα δύο γήπεδα, ισοπαλία με σκορ 2-2!

Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ – Ντάλιαν Προ στην Bet365

ΣΙΓΙΑΟΥΖΑΝΓΚ ΕΒΕΡ ΜΠΡΑΪΤ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ επέστρεψε στις νίκες έπειτα από τέσσερις συνεχόμενες ήττες και πέντε σερί αγώνες χωρίς να έχει κερδίσει, επικράτησε 1-2 στο γήπεδο της Ντάλιαν Προ και μάλιστα με ανατροπή.

Στο γήπεδό της παρουσιάστηκε αρκετά δυνατή φέτος, καθώς έχασε μόνο τα δύο πιο πρόσφατα παιχνίδια που έπαιξε εκεί, το ένα από την πρωταθλήτρια Σανγκάη ΣΙΠΓ και το άλλο από την Τσόντγκινγκ Νταντάι που τερμάτισε στην 3η θέση του ομίλου της. Και της αρκεί να μην χάσει, όπως συνέβη στα πέντε προηγούμενα παιχνίδια της εντός, ώστε να περάσει στην επόμενη φάση και να διεκδικήσει μία θέση από την 9η ως την 12η.

Παραμένει εκτός ο τραυματίας Γιφένγκ (ΜΕ) και αμφίβολη είναι η συμμετοχή του Μαρίτου (ΕΠ) που έχει κάποιες ενοχλήσεις.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ κέρδισε 1-2 εκτός έδρας την Ντάλιαν Προ, αν και βρέθηκε να χάνει με τέρμα του Σουν Γκουοέν στο 11ο λεπτό. Αλλά κατάφερε να ισοφαρίσει αρκετά σύντομα, στο 31’ με τον Σουνζού, παίρνοντας τη νίκη με τέρμα του Ματέους Νασιμέντο στο 81ο λεπτό.

Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ Στατιστικά

*Εχει τρία συνεχόμενα over 2,5 (bet365 παίξε νόμιμα)

*Εχει 9/16 over 2,5 το 2020.

Παίξε Νόμιμα στην Bet365 | 21+ (ΚΛΙΚ ΕΔΩ)

ΝΤΑΛΙΑΝ ΠΡΟ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Ντάλιαν Προ ηττήθηκε και από την Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ εντός έδρας με 1-2, παρόλο που προηγήθηκε, με αποτέλεσμα να γίνεται πάρα πολύ δύσκολο το έργο της πρόκρισης της στην επόμενη φάση. Το πιθανότερο είναι να διεκδικήσει μία θέση από την 13η και κάτω, παλεύοντας ουσιαστικά για να αποφύγει τον υποβιβασμό της.

Για να μην συμβεί αυτό θα πρέπει να κερδίσει απόψε, κάτι που έχει πετύχει μόλις δύο φορές, συνεχόμενες μάλιστα, στις 29 Αυγούστου και 3 Σεπτέμβρη! Από τότε έπαιξε εφτά αγώνες, χάνοντας τους πέντε πιο πρόσφατους! Και γενικώς το 2020 έχει εννιά ήττες και μόλις δύο νίκες σε 16 αγώνες.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Ντάλιαν Προ έχασε 1-2 εντός έδρας από την Σιγιαουζάνγκ Εβερ Μπράιτ παρόλο που προηγήθηκε με τέρμα του Σουν Γκουοέν στο 11ο λεπτό. Όμως το προβάδισμα της δεν κράτησε πάρα πολύ, αφού ισοφαρίστηκε σχετικά σύντομα, στο 31’ με τον Σουνζού και τελικά έχασε από τέρμα του Ματέους Νασιμέντο στο 81ο λεπτό.