*Αγώνας εξ αναβολής

*Στον πρώτο γύρο: Νοτς Κάουντι – Μπράντφορντ 4-2

*Τρία σερί under 2,5 στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια, σε αυτό το γήπεδο.

ΜΠΡΑΝΤΦΟΡΝΤ

Προηγούμενο ματς: Η Μπράντφορντ έχασε με το “βαρύ” 1-5 εντός έδρας από την Μάνσφιλντ. Βρέθηκε να χάνει 0-4 στο πρώτο ημίχρονο, από τέρματα των Κάργκιλ (10’), Άκινς (15’), Κέιλορ – Νταν (18’), Σουάν (45’ +). Απλά μείωσε με τον Κουκ στο 72ο λεπτό, ενώ ο Λιούις στο 86’ διαμόρφωσε το τελικό αποτέλεσμα.

Η Μπράντφορντ παίζει τρίτο σερί παιχνίδι στην έδρα της, έχοντας χάσει τα δύο προηγούμενα της εκεί, το δεύτερο με αρκετά μεγάλο σκορ, το οποίο μπορεί να την επηρεάσει περισσότερο ψυχολογικά.

Ειδικά στο γήπεδό της, δεν έχει νίκη εδώ και τέσσερις αγώνες, με τρεις ήττες σε αυτό το διάστημα.

Βρέθηκε πάλι στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, στην 15η θέση του, αλλά όχι πολύ μακριά, στο -7 από την πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα play off ανόδου, έχοντας και αγώνες λιγότερους από αρκετές ομάδες μπροστά της.

Μπράντφορντ Στατιστικά

*13/17 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της,

*6/8 N/G στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: Η Νοτς Κάουντι έφερε 2-2 εκτός έδρας με την Άκρινγκτον, αν και προηγήθηκε δύο φορές, με τους Ο’ Μπράιεν (4’), Τζάτα (45’), δεχόμενη την ισοφάριση από τους Γουάλεϊ (17’), Νόλαν (79’ πεν.).

Η Νοτς Κάουντι απέφυγε μία έκτη σερί ήττα, χωρίς να καταφέρει να κερδίσει πάντως, φέρνοντας 2-2 εκτός έδρας απέναντι στην Άκρινγκτον. Αυτή ήταν μόλις η δεύτερη ισοπαλία της στους 11 τελευταίους αγώνες, έχοντας χάσει τους οκτώ και έχοντας κερδίσει μόνο έναν!

Ειδικά μακριά από την έδρα της έχει εννιά ήττες και μόνο μία νίκη στις 12 τελευταίες αναμετρήσεις της! Όλα αυτά μετά την υποχρεωτική αλλαγή στην τεχνική ηγεσία, επειδή ο παλιός δελεάστηκε από ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας.

Έχει υποχωρήσει αισθητά στο βαθμολογικό πίνακα, είναι πλέον στην 17η θέση του, στο -2 από την σημερινή της αντίπαλο.