*Στον πρώτο γύρο: Νοτς Κάουντι – Κρόουλι 3-1

*7/8 G/G στα τελευταία μεταξύ τους παιχνίδια.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΚΡΟΟΥΛΙ

Προηγούμενο ματς: Η Κρόουλι κέρδισε 1-2 εκτός έδρας την Χάρογκεϊτ, με ανατροπή, αφού βρέθηκε να χάνει από τέρμα του Τόμπσον στο 26ο λεπτό. Όμως ισοφάρισε με τον Φόρστερ στο 58’, παίρνοντας τη νίκη με τέρμα του Λόλος στο 66’.

Η Κρόουλι κέρδισε με 1-2 εκτός έδρας την Χάρογκεϊτ, τέταρτη νίκη της στα πέντε τελευταία παιχνίδια, με τις τρεις εξ αυτών να είναι μακριά από το γήπεδό της.

Άλλωστε το σημερινό είναι το πρώτο παιχνίδι που θα παίξει στην έδρα της έπειτα από τέσσερις σερί αγώνες μακριά από αυτήν. Πάντως κέρδισε και τον τελευταίο αγώνα της εντός έδρας, έπειτα από τρία παιχνίδια που δεν τα είχε καταφέρει.

Βρέθηκε πάλι στο πρώτο μισό του βαθμολογικού πίνακα, αλλά πλησίασε στο -3 την πρώτη επτάδα, ούσα πλέον στην 11η θέση του, με παιχνίδια λιγότερα από αρκετές ομάδες.

Κρόουλι Στατιστικά

*5/7 Ν/G στα τελευταία παιχνίδια της

*6/7 under 2,5 στα τελευταία παιχνίδια της

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ Αρμόδιος Ρυθμιστής ΕΕΕΠ, Κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας, Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777, Παίξτε Υπεύθυνα.

ΝΟΤΣ ΚΑΟΥΝΤΙ

Προηγούμενο ματς: H Νοτς Κάουντι έχασε 0-2 εντός έδρας από την Γουίμπλεντον, με δύο τέρματα που δέχθηκε στο τελευταίο δεκάλεπτο, με αυτογκόλ του Ρόουλινσον στο 80’ και με τον Μπάλμερ στο 85’.

Η Νοτς Κάουντι έχασε και από την Γουίμπλεντον με 0-2 εντός έδρας, τέταρτη σερί ήττα, έβδομη στα εννιά τελευταία παιχνίδια όπου έχει κερδίσει μόλις μία φορά!

Ειδικά μακριά από την έδρα της έχει οκτώ ήττες και μόνο μία νίκη στις 10 τελευταίες αναμετρήσεις της! Όλα αυτά μετά την υποχρεωτική αλλαγή στην τεχνική ηγεσία, επειδή ο παλιός δελεάστηκε από ομάδα μεγαλύτερης κατηγορίας.

Έχει υποχωρήσει αισθητά στο βαθμολογικό πίνακα, είναι πλέον στην 15η θέση του, στο -8 από την πρώτη επτάδα και τις θέσεις που οδηγούν στα play off για την άνοδο.