*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ ΚΡΟΥ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας νίκη εναντίον της Ίντι Ιλέβεν με σκορ 1-0, στα πλαίσια της φάσης των «64» του κυπέλλου. Το γκολ που χώρισε τις δύο ομάδες πέτυχε ο Φάρσι στο 83’.

Νίκη και πρόκριση για την Κολόμπους Κρου με μια καλή εμφάνιση. Είχε τον έλεγχο στο ματς, δημιούργησε ευκαιρίες και κατάφερε να πάρει προβάδισμα στο σκορ στα τελευταία λεπτά, μην αφήνοντας περιθώρια αντίδρασης στους φιλοξενούμενους. Να επιστρέψεις στις νίκες στο πρωτάθλημα είναι ο στόχος της, ύστερα από το στραβοπάτημα κόντρα στη Σάρλοτ (1-0). Είναι γενικά μια από τις πιο επικίνδυνες επιθετικά ομάδες του πρωταθλήματος, ειδικά όταν αγωνίζεται μπροστά στο κοινό της, ενώ μπορεί να εκμεταλλευτεί εύκολα αστάθειες και λάθη στα μετόπισθεν των αντιπάλων της.

Κόλομπους Κρου Στατιστικά

*Με No Goal τα 4/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 4/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΙΝΤΕΡ ΜΑΙΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία με αντίπαλο το Μαϊάμι και σκορ 1-1, στα πλαίσια της φάσης των «64» του κυπέλλου. Προβάδισμα πήραν οι γηπεδούχοι με τον Σόρτο στο 2’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Μποργκελίν στο 89’. Στην παράταση το σκορ έγινε 2-2 με το αυτογκόλ του Γέντλιν στο 116’ και το γκολ του Σέιλορ στο 118’. Την πρόκριση πήρε η Ίντερ Μαϊάμι στα πέναλτι με σκορ 5-4.

«Τα χρειάστηκε» η Ίντερ Μαϊάμι, καθώς αναδείχθηκε ισόπαλη στο ματς κυπέλλου και κατάφερε να προκριθεί στα πέναλτι. Μέτρια η εικόνα που έβγαλε και σε αυτή την αναμέτρηση, αν και είχε αρκετές αλλαγές στη βασική της εντεκάδα. Σε γενικές γραμμές δεν πείθει με τις εμφανίσεις της, είναι φανερό πως έχει πολλά προβλήματα στο αμυντικό της κομμάτι, ενώ παράλληλα μεσοεπιθετικά δεν βρίσκει συχνά το δρόμο προς τα δίχτυα και αυτό την πληγώνει ακόμα περισσότερο. Πολύ δύσκολο και το σημερινό της παιχνίδι, αφού αντιμετωπίζει μια αρκετά δυνατή ομάδα, η οποία φημίζεται για το παραγωγικό της πόδοσφαιρο.