Interwetten: ΠΑΟΚ – Άρης με κορυφαίες αγορές (07/03)

Ανανεώθηκε:
interwetten

Στις 19:30 διεξάγεται το ντέρμπι της Θεσσαλονίκης και η Interwetten προσφέρει την αναμέτρηση με πλήθος αγορών!

ΠΑΟΚ – Άρης στην Interwetten

Πισωγύρισμα για τον ΠΑΟΚ η εμφάνιση και το αποτέλεσμα της Κυριακής στην Τρίπολη. Δεν δημιούργησε όσο έπρεπε στην επίθεση και είχε κενά στην άμυνα. Το πλήρωσε με την ήττα 2-1 από τον Αστέρα και έπεσε στην 3η θέση. Μείωσε αργά ο Ζίφκοβιτς, ακυρώθηκε οριακά το 0-1 του Κρμέντσικ στο πρώτο ημίχρονο. Μεσοβδόμαδα η ομάδα του Γκαρσία έκανε αγγαρεία στη Λαμία, με το τελικό 1-1 πήρε και τυπικά την πρόκριση στα ημιτελικά του Κυπέλλου.

Από πολύ πικρό αποκλεισμό στο Κύπελλο θα πάει στο ντέρμπι της πόλης ο Άρης. Την Πέμπτη κρατούσε την πρόκριση στα ημιτελικά στα χέρια του μέχρι το 87ο λεπτό, αλλά ένα τραγικό λάθος του Κουέστα… τον σκότωσε. Ο Γκάμα σκόραρε από τα 11 βήματα στο 54′, αλλά ο Μπουχαλάκης ήρθε κυριολεκτικά από το πουθενά για να ισοφαρίσει. Στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος πάντως η ομάδα του Μάντζιου ήταν πειστική στο εντός έδρας 3-0 επί του Ατρόμητου.

Σύμφωνα με τις αποδόσεις της interwetten.gr, ο ΠΑΟΚ έχει προβάδισμα για τη νίκη στο ντέρμπι! Συγκεκριμένα, ο άσος είναι στο 1.75, το “Χ” στο 3.60 και το διπλό στο 4.80.

Ενδιαφέροντα στατιστικά

Στην Interwetten μπορείτε να βρείτε πλήθος από στοιχηματικές επιλογές για το συγκεκριμένο παιχνίδι, όλα τα βασικά στοιχήματα, μέχρι ειδικά ομάδων και παικτών, αλλά και κάρτες, κόρνερ και σκόρερ, μεταξύ άλλων.