*Έρχονται από 6/8 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί του Κάνσας. Το 1-0 ο Τόμι στο 6’, το 1-1 έκανε ο Γκόμες στο 18’, το 1-2 ήρθε απ’ τον Μέσι στο 51’. Το 2-2 ο Τόμι στο 58’, το 2-3 ήρθε απ’ τον Σουάρες στο 71’.

Επέστρεψε στις νίκες την περασμένη εβδομάδα, πέρασε με 2-1 απ’ την έδρα του Κάνσας, παρότι δεν έπιασε υψηλά στάνταρ απόδοσης. Βρέθηκε γρήγορα πίσω στο σκορ, έβγαλε αντίδραση και ισοφάρισε άμεσα, έκανε το 1-2 με γρήγορο γκολ στο δεύτερο μέρος. Ισοφάρισε γρήγορα το Κάνσας, το τελικό σκορ διαμορφώθηκε στο 71’ απ’ τον Σουάρες, η Ίντερ Μαϊάμι επικράτησε κυρίως χάρη στην ατομική ποιότητα κάποιων παικτών. Δεύτερη νίκη έπειτα από πέντε ματς σ’ όλες τις διοργανώσεις, σ’ αυτή τη σειρά αγώνων υπέστη αναπάντεχο αποκλεισμό στο Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής απ’ τη Μοντερέι με 2/2 ήττες. Μετρά ρεκόρ 2-2-1 στα τελευταία πέντε ματς πρωταθλήματος, με 15 πόντους είναι στην κορυφή της Ανατολής.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/6 Over 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 5/6 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Το 1-0 ο Σάριτζ στο 42’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Καράνσα στο 62’, το 1-2 διαμορφώθηκε στις καθυστερήσεις απ’ τον Γκάζνταγκ στις καθυστερήσεις.

Επιστρέφει στη δράση έπειτα από περίπου δύο εβδομάδες, έπαιξε τελευταία φορά στις αρχές Απριλίου, εντός έδρας κόντρα στη Φιλαδέλφεια. Στο πρώτο ημίχρονο ήταν ανώτερο, πήγε δίκαια στα αποδυτήρια με το 1-0. Στο δεύτερο μέρος η Φιλαδέλφεια βελτιώθηκε πολύ, ισοφάρισε σχετικά γρήγορα και έχασε σημαντικές ευκαιρίες, τελικά βρήκε το γκολ της ανατροπής με το γκολ του Γκάζνταγκ στις καθυστερήσεις. Δεύτερη ήττα στις τελευταίες τρεις αγωνιστικές για το Νάσβιλ, που μετρά μόλις μια νίκη στα πρώτα εφτά ματς για το MLS (1-4-2), με 7 πόντους είναι πολύ χαμηλά στην κατάταξη της Ανατολής.