*Έρχονται από 4/7 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί της Φιλαδέλφεια. Το 1-0 ο Ούχρε στο 3’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Γκρέσελ στο 47’, το 1-2 έκανε ο Αφόνσο στις καθυστερήσεις. Με δέκα παίκτες απ’ το 68’ η Ίντερ Μαϊάμι, έμεινε με εννέα παίκτες στο 84’!

Πήρε μια τρομερή νίκη το Σάββατο, πέρασε με 2-1 απ’ την έδρα της Φιλαδέλφεια, με ανατροπή και παρότι έπαιζε με παίκτη λιγότερο απ’ το 68’ και έμεινε με εννέα στο 84’! Καταστροφικό το πρώτο ημίχρονο, η Φιλαδέλφεια κέρδιζε δίκαια, μπορούσε να σκοράρει περισσότερες φορές. Μπήκε καλά στο δεύτερο μέρος με άμεση ισοφάριση, αλλά στην πορεία έχασε δύο παίκτες με αποβολή, κρατούσε την ισοπαλία με νύχια και με δόντια, τελικά βρήκε γκολ στις καθυστερήσεις και «έκλεψε» όλο το ματς! Σπουδαία νίκη για την Ίντερ Μαϊάμι, που μετρά ρεκόρ 7-2-1 στις τελευταίες 10 αγωνιστικές, παραμένει στην κορυφή της Ανατολής, στο +2 απ’ το Σινσινάτι. Πολλές οι απουσίες.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 13/16 Over 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 13/16 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΚΟΛΟΜΠΟΥΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 3-2 επί της Νέας Υόρκης Σίτι. Το 1-0 ο Οχέδα στο 44’, το 1-1 ήρθε στο 48’ απ’ τον Ραμίρες, το 1-2 έκανε ο Φάρσι στο 53’. Το 1-3 έκανε ο Ερνάντες στο 65’ με πέναλτι, το τελικό 2-3 διαμορφώθηκε στο 86’ για τη Νέα Υόρκη Σίτι. Με δέκα παίκτες απ’ το 39’ η Νέα Υόρκη Σίτι.

Βρίσκεται σε τρομερή κατάσταση, έρχεται από διαδοχικές νίκες, όλες εκτός έδρας! Πήρε μια ακόμη νίκη το Σάββατο εναντίον της Νέας Υόρκης Σίτι, παρότι έχανε απ’ το 44’, αν και έπαιζε με παίκτη παραπάνω απ’ το 39’. Στο δεύτερο μέρος πίεσε πάρα πολύ τον αντίπαλο, ισοφάρισε άμεσα και μετά από πέντε λεπτά έκανε το 1-2! Στο 65’ ήρθε το 1-3 και έδωσε οριστικό προβάδισμα στο Κολόμπους, που είδε απλά τη Νέα Υόρκη να μειώνει στο φινάλε. Δίκαιο αποτέλεσμα. Τέταρτη σερί νίκη μετά από εκείνες κόντρα σε Ορλάντο (0-2), Σικάγο (1-3) και Μοντρεάλ (1-3), μετρά ρεκόρ 4-5-1 στις τελευταίες 10 αγωνιστικές. Συγκεντρώνοντας 27 βαθμούς καταλαμβάνει την 6η θέση της Ανατολικής Περιφέρειας και βρίσκεται στο -11 από την κορυφή.