*Έρχονται από 5/6 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας επικράτηση 2-1 επί του Βανκούβερ. Το 0-1 ο Τέιλορ στο 38’, το 0-2 ήρθε στο 54’ απ’ τον Καμπάνια, το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε απ’ τον Γκολντ στο 72’ με πέναλτι.

Πήρε αυτό που ήθελε κόντρα στο Βανκούβερ το Σάββατο, παρότι είχε σημαντικές απουσίες (Μέσι, Σουάρες, Μπούσκετς), ήταν αποτελεσματική και ουσιαστική. Πίεσε απ’ την αρχή, έβγαλε φάσεις και τελικά βρήκε το γκολ στο 38’. Το 0-2 στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους «κλείδωσε» τη νίκη για την Ίντερ Μαϊάμι, που άντεξε και μετά το 1-2 στο 72’, επικράτησε δίκαια. Δεύτερη διαδοχική νίκη μετά το 1-0 επί της Ουάσινγκτον, ερχόταν απ’ το εκτός έδρας 0-0 με το Ορλάντο, είχαν προηγηθεί πέντε διαδοχικές νίκες για την Ίντερ, πορεύεται αήττητη στα τελευταία 10 ματς πρωταθλήματος (7-3-0), είναι στην κορυφή της Ανατολής.

ΙΝΤΕΡ ΜΑΪΑΜΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 10/13 Over 2.5 σ’ όλες τις διοργανώσεις.

*Έρχεται από 10/13 G/G σ’ όλες τις διοργανώσεις.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΑΤΛΑΝΤΑ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-1 κόντρα στο Λος Άντζελες. Το γκολ ο Μπόγκους στο 63’. Με δέκα παίκτες απ’ το 60’ η Ατλάντα, έμεινε με δέκα και το Λος Άντζελες στο 81’.

Βρίσκεται σε κατηφόρα, δεν μπορεί να βρει τα πατήματα της. Επέστρεψε στις ήττες το Σάββατο, παρότι η εικόνα της δεν ήταν κακή κόντρα στο Λος Άντζελες. Είχε τον πρώτο λόγο στο πρώτο ημίχρονο, έβγαλε καλές φάσεις, απειλήθηκε σε κάποιες περιστάσεις. Στο 60’ έμεινε με δέκα παίκτες και δέχτηκε γκολ λίγο αργότερα, στη συνέχεια πίεσε πολύ και έβγαλε κάποιες καλές φάσεις, μπορούσε να ισοφαρίσει, ίσως το άξιζε. Επιστροφή στις ήττες μετά το εκτός έδρας 1-1 κόντρα στο Νάσβιλ, είχαν προηγηθεί τρεις σερί ήττες. Μετρά ρεκόρ 3-4-7 στις πρώτες 14 αγωνιστικές, πορεύεται χωρίς νίκη στις τελευταίες εννέα, καταλαμβάνει την 12η θέση της Ανατολής, είναι πολύ πιο χαμηλά απ’ ότι περίμενε.