Betshop: Τσέλσι – Μπράιτον με τεράστια γκάμα αγορών

Ανανεώθηκε:
Betshop logo megalo

Η Τσέλσι υποδέχεται την Μπράιτον στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής στην Πρέμιερ Λιγκ και η betshop έχει ετοιμάσει ένα πλήρες πακέτο για τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, η οποία προσφέρεται προς στοιχηματισμό με 0% γκανιότα*!

Στο -6 από την κορυφή βρίσκεταιη Τσέλσι και το ενδεχόμενο απώλειας βαθμών απέναντι στην Μπράιτον δεν θέλει να το σκέφεται καν. Στην τελευταία της υποχρέωση, για την Boxing Day, απέδρασε από το Μπέρμιγχαμ επικρατώντας με 3-1 της Άστον Βίλα. Το έκανε αν και έμεινε πίσω στο σκορ στο 28′, κερδίζοντας στη συνέχεια δύο πέναλτι.

Όταν θέλεις να παίξεις στην Πρέμιερ Λιγκ παίζεις εδώ! Betshop.gr

Η Μπράιτον προέρχεται από την εντός έδρας νίκη με 2-0 απέναντι στην Μπρέντφορντ. Καθάρισε στο τελευταίο κομμάτι του πρώτου ημιχρόνου, καθώς προηγήθηκε στο 34′ και οκτώ λεπτά αργότερα σημείωσε και δεύτερο τέρμα. Κέρδισε για πρώτη φορά μετά από τις 22 Σεπτεμβρίου, μετά από 17 αγώνες στην Πρέμιερ Λιγκ, μετρά οκτώ ισοπαλίες!

Στο άλλο ματς της ημέρας για την Πρέμιερ Λιγκ, η Μάντσεστερ Σίτι δοκιμάζεται στην έδρα της Μπρέντφορντ. Οι Πολίτες βρίσκονται σε δαιμωνιώδη φόρμα, στην Boxing Day πέτυχαν έξι τέρματα απέναντι στην Λέστερ (6-3), στα τρία τελευταία παιχνίδια τους στο πρωτάθλημα έχουν σημειώσει 17 τέρματα! Οι γηπεδούχοι θα προσπαθήσουν να βάλουν δύσκολα στην ομάδα του Γκουαρδιόλα, αν και γνωρίζουν ότι για να το πετύχουν αυτό πρέπει να προσπαθήσουν πολύ. Και αυτό το παιχνίδι θα το βρείτε στην Betshop με πλήθος στοιχηματικών αγορών και ειδικών στοιχημάτων!

*Αγορά 1Χ2 με 0% γκανιότα, διαθέσιμη μέχρι την ώρα έναρξης του αγώνα.