*Με Under 2.5 γκολ έληξαν τα 3/5 τελευταία ματς μεταξύ των δύο ομάδων.

*Με No Goal ολοκληρώθηκαν τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια μεταξύ των δυο ομάδων.

*Αποτέλεσμα πρώτου γύρου: Ουατσιπάτο-Νουμπλένσε 2-0.

Δείτε τα Προγνωστικά Χιλής

ΝΟΥΜΠΛΕΝΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία εναντίον της Κοπιαπό με σκορ 1-1, στα πλαίσια της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Προβάδισμα πήραν οι γηπεδούχοι με τον Κιντέρος στο 55’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Ζαλαζάρ στο 80’.

Καλή εμφάνιση, αλλά με ισόπαλο αποτέλεσμα για τη Νουμπλένσε. Παρά την πίεση που άσκησε, έμεινε πίσω στο σκορ με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, όμως στα τελευταία λεπτά βρήκε τρόπο να φέρει το παιχνίδι στα ίσα.

Αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι, καθώς δεν μπορεί να βρεθεί εντός εφτάδας ύστερα από τα τελευταία της αποτελέσματα. Θα αγωνιστεί όμως για το γόητρο, αφήνοντας με το χαμόγελο στα χείλη το κοινό της, αφού έχει το πλεονέκτημα έδρας. Είναι μαχητική, σκοράρει σχεδόν μόνιμα, όμως δέχεται εξίσου γκολ, αποτυγχάνοντας να αποσπάσει νικηφόρο αποτέλεσμα στα τρία πρόσφατα παιχνίδια της.

Νουμπλένσε Στατιστικά

*Με Goal/Goal τα 3/5 τελευταία ματς.

*Με Under 2.5 τα 3/5 πρόσφατα παιχνίδια.

Παίξε Νόμιμα στην Interwetten (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | ΑΡΜΟΔΙΟΣ ΡΥΘΜΙΣΤΗΣ ΕΕΕΠ | ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΘΙΣΜΟΥ & ΑΠΩΛΕΙΑΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ | ΓΡΑΜΜΗ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΚΕΘΕΑ: 2109237777 | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

ΟΥΑΤΣΙΠΑΤΟ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ισοπαλία εναντίον της Ουνιβερσιδάδ Κατόλικα με σκορ 1-1, στα πλαίσια της 28ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος. Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι με τον Ζαμπρέντι στο 45+4’, όμως ισοφαρίστηκαν από τον Μαρτίνεθ με πέναλτι στο 53’.

Δεν έπεισε με την εμφάνισή της και έμεινε στην ισοπαλία. Έμεινε πίσω στο σκορ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου, όμως στην επανάληψη μπήκε δυνατά και κατάφερε να ισοφαρίσει άμεσα. Στη συνέχεια πίεσε έντονα, αλλά δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει την ανατροπή.

Κανένα περιθώριο λάθους δεν χωράει στο σημερινό παιχνίδι, καθώς διαφορετικά θα μηδενιστούν οι πιθανότητές της για κατάκτηση του πρωταθλήματος. Άκρως θετικό το γεγονός ότι σκοράρει μονίμως, όμως τελευταία δυσκολεύεται σημαντικά να κρατήσει ανέπαφη την εστία της, με αποτέλεσμα να της έχουν στοιχίσει σημαντικά στη μάχη του τίτλου.