*Μετρούν 3/3 μεταξύ τους ισοπαλίες, οι δύο με G/G.

Δείτε τα Προγνωστικά Αμερικής

ΝΑΣΒΙΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 3-1 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 0-1 στο 2’ με αυτογκόλ του Νέγκρι, το 1-1 ήρθε απ’ τον Μέσι στο 11’. Το 2-1 έκανε ο Μπούσκετς στο 39’, το τελικό 3-1 έκανε ο Μέσι με πέναλτι στο 81’.

Τίποτα δεν πάει καλά για το Νάσβιλ, έχασε για ακόμη μια φορά την περασμένη εβδομάδα, εκτός έδρας απ’ την Ίντερ Μαϊάμι. Προηγήθηκε μόλις στο δεύτερο λεπτό με αυτογκόλ, αλλά η Ίντερ έβγαλε αντίδραση, ισοφάρισε στο 11’ και πίεσε πολύ τον αντίπαλο, βρήκε γκολ ανατροπής στο 39’. Στο δεύτερο μέρος έπαιξε πιο έξυπνα, έδωσε την μπάλα στη Νάσβιλ, δεν είχε πολλές φάσεις, στο φινάλε ήρθε το 3-1. Τρίτη ήττα στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές για το Νάσβιλ, που μετρά μόλις μια νίκη στα πρώτα οκτώ ματς για το MLS (1-4-3), με 7 πόντους είναι πολύ χαμηλά στην κατάταξη της Ανατολής. Αυξάνεται η πίεση για τον κόουτς Γκάρι Σμιθ.

ΝΑΣΒΙΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από οκτώ σερί Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 8/9 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΣΑΝ ΧΟΣΕ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 4-3 κόντρα στους ΛΑ Γκάλαξι. Στο 3-0 το σκορ μέχρι το 30’, μείωσε το Σαν Χοσέ στο 32’, στο 56’ το 4-1 για τους Γκάλαξι. Μείωσε στο 58’ και το 72’ το Σαν Χοσέ για το τελικό 4-3, με δέκα παίκτες απ’ το 70’ οι Γκάλαξι.

Βαδίζει απ’ το κακό στο χειρότερο, την περασμένη εβδομάδα έχασε και απ’ τους Γκάλαξι εκτός έδρας. Τρομερά αποτελεσματικός ο αντίπαλος στο πρώτο ημίχρονο, σκόραρε τρεις φορές μέχρι το 30’ και έβαλε τις βάσεις για την επικράτηση. Το Σαν Χοσέ δεν παράτησε το ματς, μείωσε πριν το ημίχρονο, αλλά στο 56’ ήρθε το 4-1. Μείωσε ξανά το Σαν Χοσέ, έφτασε σε απόσταση ενός γκολ και έπαιζε με παίκτη παραπάνω, αλλά οι Γκάλαξι άντεξαν μέχρι το φινάλε, έχοντας και τη βοήθεια της τύχης σε κάποιες στιγμές. Ήταν η όγδοη ήττα στις πρώτες εννέα αγωνιστικές, μοναδικό θετικό αποτέλεσμα για το Σαν Χοσέ το εντός έδρας 3-2 επί του Σιάτλ. Υπάρχει μουρμούρα για τον κόουτς, Λούτσι Γκονσάλες, ο οποίος προς το παρόν συνεχίζει κανονικά στην άκρη του πάγκου.