*8η αγωνιστική

*Και οι δύο περσινοί αγώνες τους έληξαν με νίκη της Γουίλντστοουν, σε συνδυασμό με over 3,5.

Δείτε τα Προγνωστικά Αγγλίας

ΚΙΝΓΚ’Σ ΛΙΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Κινγκ’ς Λιν είχε πάλι κρούσματα κορωνοϊού, έχοντας να παίξει δύο εβδομάδες, από τότε που ηττήθηκε με 1-2 εντός έδρας από την Ντάγκεναμ. Αυτή ήταν η τρίτη της ήττα στα πέντε πρώτα παιχνίδια που έχει παίξει στο πρωτάθλημα, με την μοναδική της νίκη να έχει έρθει εκτός έδρας. Στο γήπεδό της έχει 3/3 ήττες ως τώρα.

Είναι εκτός ζώνης υποβιβασμού, ισόβαθμη με την ομάδα που είναι εντός αυτής, έχοντας πάντως και δύο αγώνες λιγότερους από τις περισσότερες ομάδες στην κατηγορία, υπερτερώντας και στην ισοβαθμία λόγω καλύτερης διαφοράς τερμάτων.

Εκτός του τραυματία αμυντικού Τζόουνς που λείπει από πέρυσι λόγω τραυματισμού, αλλά και του μέσου Κινγκ που έχει κάποιες ενοχλήσεις και δεν έχει παίξει φέτος. δεν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Κινγκ’ς Λιν έχασε με 1-2 εντός έδρας από την Ντάγκεναμ, παίζοντας καλά στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δέχθηκε γκολ αμέσως με την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου από τον Γουόκερ, ενώ το δεύτερο τέρμα το «έφαγε» από τον Γουέστον στο 88’, καταφέρνοντας απλά να μειώσει με αυτογκόλ του Ρέινολντς στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Κινγκ΄ς Λιν Στατιστικά

*Εχει δύο σερί G/G μαζί με over 2,5 (δες το στην Betshop)

*Εχει 2/3 N/G μαζί με under 2,5 εντός έδρας στη σεζόν.

*Εχει 2/3 αγώνες με 2-3 γκολ εντός έδρας στη σεζόν.

ΓΟΥΙΛΝΤΣΤΟΟΥΝ ΑΝΑΛΥΣΗ

Η Γουίλντστοουν αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 εντός έδρας απέναντι στην Ολντερσοτ, αν και προηγήθηκε δύο φορές, χωρίς να καταφέρει να διατηρήσει το προβάδισμα. Αυτή ήταν η τρίτη της ισοπαλία στα εφτά παιχνίδια της φέτος, με μόλις μία νίκη, η οποία έχει επιτευχθεί στο γήπεδό της. Μακριά από αυτό έχει δύο ήττες και μία ισοπαλία ως τώρα στη σεζόν.

Είναι στο δεύτερο μισό του βαθμολογικού πίνακα, σε απόσταση βολής, στο +2 συγκεκριμένα, από την ζώνη του υποβιβασμού, ισόβαθμη με άλλες τρεις ομάδες που βρίσκονται εκεί

Απουσιάζει ο μακροχρόνια τραυματίας αμυντικός Στίβενς.

Προηγούμενο παιχνίδι: Η Γουίλντστοουν προηγήθηκε δύο φορές, μία σε κάθε ημίχρονο, με τα γκολ των Τζάκσον Ζούνιορ (26’) και Ούμεραχ (62’), αλλά δεν μπόρεσε να κρατήσει αυτό το προβάδισμα, ισοφαρίστηκε και τις δύο από τον Αντριους (48’, 68’), φέρνοντας τελικά 2-2 εντός έδρας απέναντι στην Ολντερσοτ.