*Έρχονται από 6/10 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΚΑΝΣΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ήττα 1-0 κόντρα στο Πόρτλαντ. Το 1-0 ο Μόρα στο 51’, το 1-1 ήρθε απ’ τον Ροδρίγες στο 62’, το 2-1 έκανε ο Εβάντερ στο 79’.

Δεν πατάει καλά, έχασε και το Σάββατο εκτός έδρας απ’ το Πόρτλαντ. Ήταν ανώτερo το Κάνσας στο πρώτο ημίχρονο, αλλά δε βρήκε το γκολ που έψαχνε, τελικά δικαιώθηκε στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους. Το 1-1 ήρθε γρήγορα για το Κάνσας, που γενικά ήταν ακίνδυνο και χωρίς ιδέες. Στο 79’ το 2-1 για το Πόρτλαντ, που ήταν ανώτερο και πήρε αυτό που άξιζε. Ήταν η πέμπτη διαδοχική ήττα και έκτη στις τελευταίες εφτά αγωνιστικές για το Κάνσας, σειρά αγώνων που δέχτηκε με ευκολία πολλά γκολ. Μετρά ρεκόρ 2-3-7 στις τελευταίες 12 αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 14η θέση της Δύσης.

ΚΑΝΣΑΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 11/14 Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 11/14 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΒΑΝΚΟΥΒΕΡ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 1-2 κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι. Το 0-1 ο Τέιλορ στο 38’, το 0-2 ήρθε στο 54’ απ’ τον Καμπάνια, το τελικό 1-2 διαμορφώθηκε απ’ τον Γκολντ στο 72’ με πέναλτι.

Λίγα πράγματα στο εντός έδρας ματς κόντρα στην Ίντερ Μαϊάμι, υπέστη μια φυσιολογική ήττα. Η Ίντερ Μαϊάμι πίεσε απ’ την αρχή, έβγαλε φάσεις και τελικά βρήκε το γκολ στο 38’. Το 0-2 στα πρώτα λεπτά του δεύτερου μέρους «κλείδωσε» τη νίκη για την Ίντερ Μαϊάμι, που άντεξε και μετά το 1-2 στο 72’, επικράτησε δίκαια. Επιστροφή στις ήττες για το Βανκούβερ μετά το εκτός έδρας 1-1 κόντρα στο Σιάτλ, νωρίτερα έχασε από Κολοράντο (1-0) και Λος Άντζελες (3-0), έκτη διαδοχική αγωνιστική που δεν κερδίζει (0-3-3). Καταλαμβάνει την 7η θέση της Δύσης.