*Έρχονται από 4/5 μεταξύ τους Over 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας ήττα 0-1 κόντρα στη Μοντερέι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής.

Πήρε την πρώτη νίκη της χρονιάς την περασμένη εβδομάδα, πέρασε με 2-1 απ’ την έδρα του Σικάγο. Μοιρασμένο το πρώτο ημίχρονο, αμφότερες οι ομάδες είχαν καλές στιγμές, το 0-1 ήρθε στο 39’ για το Σινσινάτι, αλλά το Σικάγο πήρε αυτό που δικαιούταν με πέναλτι στις καθυστερήσεις. Επιθετικός μονόλογος του Σινσινάτι το δεύτερο μέρος, ήταν η μοναδική ομάδα που απειλούσε, βρήκε γκολ στο 68’ και πήρε το ματς. Στην πρεμιέρα έμεινε στο εντός έδρας 0-0 με το Τορόντο, δεν έπιασε υψηλά στάνταρ απόδοσης, είχε πρόβλημα στη δημιουργία, έβγαλε κάποιες φάσεις κυρίως στο δεύτερο μέρος, αλλά η γενικότερη εικόνα του ήταν μέτρια. Μεσοβδόμαδα έχασε εντός έδρας απ’ τη Μοντερέι για το Τσάμπιονς Λιγκ Κεντρικής Αμερικής.

ΣΙΝΣΙΝΑΤΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 5/9 Over 2.5 σε φιλικά και επίσημα.

*Έρχεται από 4/5 ΝG σε φιλικά και επίσημα.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΟΥΑΣΙΝΓΚΤΟΝ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Πόρτλαντ. Το 1-0 ο Ασπρίγια στο 18’, το 2-0 ήρθε απ’ τον Μορένο στο 61’. Το 2-1 έκανε ο Κλιχ με πέναλτι στο 72’, το 2-2 ήρθε απ’ τον Φλέτσερ στο 82’.

Σκοράρει με άνεση, την περασμένη εβδομάδα πήρε αποτέλεσμα στο εκτός έδρας ματς με το Πόρτλαντ. Στο πρώτο ημίχρονο το Πόρτλαντ ήταν αποτελεσματικό, σκόραρε στο 18’ και έδειχνε ικανό για να πάρει το ματς. Στο δεύτερο μέρος δεν έκανε καλή εμφάνιση, αλλά κόντρα στη ροή έκανε το 2-0 στο 61’. Από εκεί και έπειτα η Ουάσινγκτον ανέβασε στροφές, σκόραρε δύο φορές απ’ το 72’ μέχρι το 82’ και πήρε δίκαια την ισοπαλία. Είχε προηγηθεί η ιδανική πρεμιέρα κόντρα στη Νιου Ίνγκλαντ, εκεί είχε για μεγάλο πρωταγωνιστή τον Κριστιάν Μπεντέκε. Ο Βέλγος επιθετικός «υπέγραψε» την επικράτηση της ομάδας του επί της Νιου Ίνγκλαντ με χατ-τρικ, «καθάρισε» με δύο φορίσια γκολ στο 72’ και το 90’, αφού νωρίτερα ο Χιλ είχε ισοφαρίσει με τρομερό σουτ.