*Έρχονται από 9/10 μεταξύ τους Under 2.5 ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

ΣΙΑΤΛ

Προηγούμενο ματς: Εκτός έδρας ισοπαλία 2-2 κόντρα στο Χιούστον. Στο 2-0 το σκορ στο ημίχρονο, το 2-1 ήρθε στο 57’, το 2-2 έκανε το Σιάτλ στο 63’.

Έφυγε αλώβητη απ’ την έδρα του Χιούστον την Τετάρτη, τα κατάφερε δείχνοντας χαρακτήρα στο δεύτερο μέρος. Έκανε κακό πρώτο ημίχρονο, το Χιούστον σκόραρε δύο φορές και έβαλε βάσεις για τη νίκη. Στο δεύτερο μέρος το Σιάτλ έβγαλε χαρακτήρα, σκόραρε δύο φορές απ’ το 57’ μέχρι το 63’, στα επόμενα λεπτά οι πιο μεγάλες φάσεις ήταν για το Χιούστον, που ήταν άστοχο. Επιστροφή στις ισοπαλίες μετά τη νίκη 2-0 επί της Μινεσότα, μετρά ρεκόρ 2-2-1 στις τελευταίες πέντε αγωνιστικές, έχει ρεκόρ 4-4-3 στις τελευταίες 11 αγωνιστικές. Καταλαμβάνει την 10η θέση της Δύσης.

ΣΙΑΤΛ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

*Έρχεται από 8/9 2-3 Goal ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

*Έρχεται από 7/9 G/G ανεξαρτήτως έδρας και διοργάνωσης.

Παίξε Νόμιμα στην Bwin (ΚΛΙΚ ΕΔΩ) 21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

ΝΤΑΛΑΣ

Προηγούμενο ματς: Εντός έδρας επικράτηση 5-3 επί της Μινεσότα. Στο 2-1 το ημίχρονο, η Μινεσότα ισοφάρισε στο 57’. Το 3-2 ήρθε στο 62’ για το Ντάλας, το 4-2 ήρθε στο 75’, το 5-2 ήρθε στο 90’. Μείωσε στο φινάλε η Μινεσότα.

Σε τρομερή κατάσταση, το έδειξε και την Τετάρτη στο εντός έδρας ματς κόντρα στη Μινεσότα. Η Μινεσότα ήταν ανταγωνιστική μόνο για 60 λεπτά, από εκεί και έπειτα κατέρρευσε, το Ντάλας σκόραρε τρία μαζεμένα γκολ και επικράτησε δίκαια, καθώς ήταν πιο εύστοχη. Δεύτερη διαδοχική νίκη μετά το 2-0 επί του Σεντ Λούις, είχε προηγηθεί η εκτός έδρας ισοπαλία 1-1 κόντρα στη Μινεσότα, νωρίτερα έχασε από Λος Άντζελες (1-0) και ΛΑ Γκάλαξι (3-1). Μετρά ρεκόρ 2-2-2 στις τελευταίες έξι αγωνιστικές, καταλαμβάνει την 11η θέση της Δύσης.